Herb Gminy Brody z napisem "Gmina Brody"
Powróć do: Turystyka

Centrum Turystyczne nad Zalewem Brodzkim

Centrum Turystyczne nad Zalewem Brodzkim - ogólny widok z lotu ptaka wraz z dodanymi nazwami poszczególnych atrakcji.

Centrum Turystyczne nad Zalewem Brodzkim oferuje następujące atrakcje: park linowy, ścianka wspinaczkowa, plaża z parasolami, leżakami i żywymi palmami, wypożyczalnia kajaków i rowerków wodnych, dwa duże place zabaw dla dzieci, nowoczesny parking dla kamperów, pole do rozbicia namiotu, siłownia street workout, oświetlone boisko do piłki plażowej, monumentalne "Skały w Rudzie", wiata grillowa, punkty gastronomiczne i inne. Więcej informacji jest w podstronach powyżej tekstu.

Oświetlenie i monitoring Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim

Monitoring Centrum Turystycznego nad Zalewem BrodzkimTeren centrum jest oświetlony i objęty monitoringiem wizyjnym.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 603 439 460, e-mail: ct( at )brody.info.pl .

Karta Mieszkańca Gminy Brody

W obiekcie obowiązują duże zniżki dla mieszkańców gminy Brody. Wdrożono elektroniczną Kartę Mieszkańca Gminy Brody. Zobacz jak wyrobić tę kartę. To rozwiązanie zostało docenione w konkursie "Innowacyjny Samorząd". Marzena Bernat, Wójt Gminy Brody odebrała to wyróżnienie z rąk premiera Mateusza Morawieckiego w 2022 roku.

W gminie Brody wdrożono elektroniczną Kartę Mieszkańca Gminy Brody. Zobacz jak wyrobić tę kartę. To rozwiązanie zostało docenione w konkursie "Innowacyjny Samorząd". Marzena Bernat, Wójt Gminy Brody odebrała to wyróżnienie z rąk premiera Mateusza Morawieckiego w 2022 roku.

Aktualny cennik usług

Zobacz bieżące informacje na temat centrum (np. ogłoszenia, nowości).

Zapraszamy do obejrzenia filmów: