Nabór członków do Komitetu Rewitalizacji Gminy Brody
Wójt Gminy Brody Ernest Kumek informuje o rozpoczęciu naboru członków do Komitetu Rewitalizacji, zgodnie z Uchwałą Nr IV/39/26 Rady Gminy Brody z dnia 27 marca 2026 r. w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji Gminy Brody.
Komitet Rewitalizacji stanowi forum współpracy i dialogu z organami Gminy w sprawach dotyczących przygotowania, prowadzenia oraz oceny procesu rewitalizacji. Pełni również funkcję opiniodawczo-doradczą Wójta Gminy Brody w zakresie wdrażania Gminnego Programu Rewitalizacji.
Zasady wyznaczania składu oraz działania Komitetu określa Uchwała Nr IV/39/26 Rady Gminy Brody z 27 marca 2026 r.
Nabór członków do Komitetu Rewitalizacji prowadzony będzie w terminie: od 11 maja do 25 maja 2026 r.
Zgłoszenie chęci przystąpienia do Komitetu następuje poprzez złożenie pisemnego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Brody.
Wypełniony formularz należy dostarczyć do dnia 25 maja 2026 r. (decyduje data wpływu) w jednej z poniższych form:
- pocztą na adres: Urząd Gminy Brody, ul. Stanisława Staszica 3, 27-230 Brody
- osobiście do Biura Podawczego Urzędu Gminy Brody w godzinach pracy urzędu,
- drogą elektroniczną (skan podpisanego formularza) na adres e-mail: gmina@brody.info.pl
Rozpatrywane nie będą zgłoszenia: niepodpisane, złożone po wyznaczonym terminie, przesłane w innej formie niż wymagany formularz zgłoszeniowy.
Informacja o wynikach naboru zostanie opublikowana po jego zakończeniu na stronie internetowej Gminy Brody oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.
Członkowie Komitetu Rewitalizacji zostaną powołani przez Wójta Gminy Brody w drodze zarządzenia.
W załącznikach znajdują się: zarządzenie Wójta Gminy Brody, uchwała Rady Gminy w Brodach oraz formularz zgłoszeniowy.




