Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 24 maja 2024
Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
pochmurno
20°C

Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców

Gmina Brody w październiku 2023r. wystąpiła z wnioskiem o zwiększenie części oświatowej subwencji ogólnej w roku 2023. W wyniku pozytywnej weryfikacji wniosku, szkoły prowadzone przez gminę otrzymały od Ministerstwa Edukacji i Nauki dofinansowanie na doposażenie w sprzęt szkolny i pomoce dydaktyczne nowych pomieszczeń do nauki pozyskanych w wyniku adaptacji innych pomieszczeń szkolnych nie pełniących dotychczas funkcji dydaktycznych w wysokości 105 tysięcy złotych.
Adaptację i remonty pomieszczeń gmina Brody wykonała z własnych środków w sześciu szkołach: w Adamowie, Dziurowie, Brodach, Stykowie, Lubieni i Rudzie. Dzięki pozyskaniu dodatkowych funduszy w przygotowanych wcześniej pomieszczeniach urządzone zostały sale do terapii pedagogicznej, zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, doświadczania świata oraz zaburzeń integracji sensorycznej.
Zakupiono wiele specjalistycznych pomocy dydaktycznych między innymi monitory i podłogi interaktywne, dywany świetlne oraz inne urządzenia stymulujące rozwój sensoryczny, emocjonalny i społeczny uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
Nowe pracownie staną się miejscem, gdzie uczniowie będą mogli pokonywać swoje problemy, nabywać i rozwijać umiejętności oraz zdobywać nowe doświadczenia.

Galeria zdjęć

Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 30 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 29 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 28 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 27 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 26 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 25 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 24 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 23 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 22 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 21 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 20 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 19 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 18 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 17 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 16 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 15 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 14 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 13 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 12 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 11 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 10 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 9 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 8 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 7 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 6 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 5 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 4 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 3 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 2 Nasza gmina nieustannie inwestuje w rozwój najmłodszych mieszkańców 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.