Herb Gminy Brody z napisem "Gmina Brody"

Złoto dla naszych piłkarek!

Uczennice Szkoły Podstawowej w Krynkach zajęły I miejsce podczas Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych. W ten sposób powtórzyły swój sukces sprzed roku.  Tytuł najlepszej zawodniczki turnieju wywalczyła Aleksandra Kozera.

Finał rozegrano 10 czerwca w Brodach. Oprócz naszych reprezentantek, wzięły udział najlepsze drużyny ze szkół:  SP nr 5 ze Skarżyska Kam., SP z Koniemłotów i SP z Fałkowa. Nasze futbolistki stanęły na wysokości zadania pokazując sportowy charakter i duże umiejętności.

Nasze zawodniczki będą reprezentowały województwo świętokrzyskie na Mistrzostwach Polski szkół podstawowych, które rozegrane zostaną w Głuchołazach. Turniej po raz pierwszy odbył się w naszej gminie na obiekcie Kamiennej w Brodach. Za organizację oraz przeprowadzenie turnieju odpowiedzialni byli nauczyciele WF a zarazem trenerzy drużyny: Artur Góra i Michał Karwacki.

Skład drużyny: Natasza Bryła, Dorota Szewczyk, Maja Słyk, Aleksandra Kozera, Marysia Zając, Zuzanna Nowak, Malwina Lis, Zofia Borkowska.

Galeria zdjęć

Złoto dla naszych piłkarek! Uczennice Szkoły Podstawowej w Krynkach zajęły I miejsce podczas Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych. W ten sposób powtórzyły swój suk 3 Złoto dla naszych piłkarek! Uczennice Szkoły Podstawowej w Krynkach zajęły I miejsce podczas Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych. W ten sposób powtórzyły swój suk 2 Złoto dla naszych piłkarek! Uczennice Szkoły Podstawowej w Krynkach zajęły I miejsce podczas Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych. W ten sposób powtórzyły swój suk 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności