Herb Gminy Brody z napisem "Gmina Brody"

Uczennice z Krynek znów najlepsze!

Drużyna dziewcząt z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krynkach obroniła tytuł Mistrzyń Województwa Świętokrzyskiego w sztafetowych biegach przełajowych. Zacięta rywalizacja finałowa miała miejsce 5 października w Rytwianach.

Konkurencja  zawiesiła  poprzeczkę bardzo wysoko, ale i tym razem nasze  dziewczęta poradziły sobie z wyzwaniem. W gronie 14 startujących ekip nie miały sobie równych. Sukces ten wynika z ciężkiej pracy, jaką wykonywały dziewczyny przygotowując się do finału.

Skład zespołu: Maria Zając, Maja Słyk ,Aleksandra Kozera, Natasza Bryła, Dominika Myszka, Zuzanna Jędrzejewska, Malwina Lis, Ewa Cieślik. Opiekunowie: Artur Góra, Michał Karwacki. Wszystkim gratulujemy sukcesu!

Drużyna dziewcząt z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krynkach obroniła tytuł Mistrzyń Województwa Świętokrzyskiego w sztafetowych biegach przełajowych. Zacięta rywalizacja finałowa miała miejsce 5 października w Rytwianach.  Konkurencja  zawiesiła  poprzeczkę bardzo wysoko, ale i tym razem nasze  dziewczęta poradziły sobie z wyzwaniem. W gronie 14 startujących ekip nie miały sobie równych. Sukces ten wynika z ciężkiej pracy, jaką wykonywały dziewczyny przygotowując się do finału.  Skład zespołu: Maria Zając, Maja Słyk ,Aleksandra Kozera, Natasza Bryła, Dominika Myszka, Zuzanna Jędrzejewska, Malwina Lis, Ewa Cieślik. Opiekunowie: Artur Góra, Michał Karwacki. Wszystkim gratulujemy sukcesu!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności