Herb Gminy Brody z napisem "Gmina Brody"

Gmina Brody na targach ochrony środowiska i gospodarki EKOTECH w Kielcach

Przedstawiciele Gminy Brody wzięli udział w Targach EKOTECH 2026. Odbywające się w stolicy regionu świętokrzyskiego wydarzenie, od lat stanowi jedno z najważniejszych spotkań branży ochrony środowiska i gospodarki odpadami w Polsce, gromadząc przedstawicieli samorządów, firm komunalnych oraz ekspertów z całego kraju.

Udział w targach ochrony środowiska i gospodarki odpadami dla Gminy Brody był doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie zbiórki, transportu, segregacji oraz przetwarzania odpadów.

Podczas wydarzenia zaprezentowano nowoczesne maszyny i systemy, a także innowacyjne narzędzia wspierające zarządzanie gospodarką odpadami.

Wójt Ernest Kumek wraz z pracownikami Referatu Planowania Przestrzennego, Geodezji i Ochrony Środowiska Urzędu Gminy, mieli możliwość bezpośrednich rozmów z producentami oraz ekspertami branżowymi.

Szczególną uwagę zwrócono na technologie wspierające wzrost poziomu recyklingu oraz rozwiązania cyfrowe umożliwiające lepsze zarządzanie całym systemem.

- Uczestnictwo w targach EKOTECH to także szansa na nawiązywanie nowych kontaktów – podkreśla gospodarz Gminy Ernest Kumek.

Galeria zdjęć

5f404e2f-66ca-4976-adbf-8caedd927bc1 61c207e2-8e58-443d-8521-50f659ed9c19 targi10 Targi1 Targi2 targi3 targi4 targi5 targi6 targi7 targi8
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności