Herb Gminy Brody z napisem "Gmina Brody"

Wodociągowe przyłącze gotowe jeszcze przed startem sezonu turystycznego

Przygotowania do rozpoczęcia sezonu turystycznego w Gminie Brody idą pełną parą. Na początku marca, na terenie centrum w Rudzie rozpoczęły się prace związane z rozbudową dotychczasowej sieci wodociągowej. To ma usprawnić i ułatwić pracę dzierżawcom terenów rekreacyjno-wypoczynkowych.

Rozbudowa sieci wodociągowej to odpowiedź na prośby i postulaty dzierżawców terenów rekreacyjno-wypoczynkowych, mieszczących się przy ul. Panoramicznej w miejscowości Ruda. Kilkanaście dni temu, na terenie turystycznego centrum rozpoczęły się prace ziemne. Wykonanie zadania powierzono pracownikom Zakładu Gospodarki Komunalnej w Brodach.

W ramach zadania, wodociągowe przyłącze położone zostanie na odcinku liczącym ok. 350 metrów. Zamontowane zostaną ponadto studzienki wodomierzowe. W sezonie turystycznym ułatwi to prace przedsiębiorcom i dzierżawcom terenów rekreacyjno-wypoczynkowych (lokali gastronomicznych), którzy będą mogli skorzystać z pełnej dostępności do mediów.

Prace mają zakończyć się do połowy kwietnia, a zatem jeszcze przed startem sezonu turystycznego (1 maja). 

Galeria zdjęć

20260325_070425 20260325_070147 (1) 20260325_070211 20260325_070234 20260325_070248 20260325_070300 20260325_070147 20260325_070135 20260325_070130 20260325_070106 20260325_070104 20260325_070315 20260325_070344 20260325_070407
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności