Herb Gminy Brody z napisem "Gmina Brody"

Wszystkie kolory Europy

W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Przedstawiciele dziewięciu szkół podstawowych w gminie prezentowali charakterystyczne cechy wybranych krajów wspólnoty europejskiej. Uczniowie wykonywali pantomimy lub śpiewali a publiczność zgadywała o jaki kraj chodzi.

Ernest Kumek – Wójt Gminy Brody podziękował młodym artystom za ciekawe występy. – Środki unijne bardzo nam ułatwiają przeprowadzenie inwestycji potrzebnych mieszkańcom – powiedział włodarz gminny. Przedstawienia przygotowały szkoły: SP w Adamowie, SP w Brodach, SP w Dziurowie, ZS-P w Krynkach, SP w Lipiu, ZSP w Lubieni, ZSP w Rudzie, SP w Stawie Kunowskim i ZPO w Stykowie.

Na zakończenie, Iwona Tamiołło – kierownik referatu organizacyjnego dyskutowała z dziećmi na temat znajomości poszczególnych państw.  Aneta Marciniak – Przewodnik Świętokrzyski przeprowadziła quiz z wiedzy o krajach unii. Całe wydarzenie poprowadził Łukasz Gołda – dyrektor Centrum Kultury i Rekreacji w Brodach.

Wydarzenie zorganizował Urząd Gminy Brody i Centrum Kultury i Rekreacji w Brodach, przy wsparciu Agaty Wojtyszek – Posła na Sejm R.P. oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

Galeria zdjęć

W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 26 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 25 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 24 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 23 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 22 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 21 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 20 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 19 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 18 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 17 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 16 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 15 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 14 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 13 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 12 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 11 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 10 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 9 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 8 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 7 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 6 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 5 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 4 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 3 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 2 W rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbyło się barwne spotkanie z uczniami klas I-III. Przedstawienia odbyły się w budynku obsługi turysty Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Pr 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności