Herb Gminy Brody z napisem "Gmina Brody"

Sześć medali dla naszych zawodników!

W Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się 71 Indywidualne Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Rzutowym. Nasi sportowcy przywieźli z zawodów trzy złote medale, dwa srebrne i jeden brązowy. Gratulujemy sukcesów!

Złoci seniorzy

Nasi seniorzy, zdobyli trzy złote medale konkurencjach: dwubój odległościowy i dwubój multi. Mistrzostwa Polski gratulujemy Donacie Żelazowskiej,  Pawłowi Kicie, który zdobył swój pierwszy złoty medal jako senior i Janowi Kicie, który oddał najdłuższy rzut zawodów (111m). Słynny rzut Jana Kity nie zmieścił się na murawie boiska KSZO Ostrowiec i był dłuższy od drugiego zawodnika o ponad 5 metrów.

Utalentowana młodzież

Jeżeli chodzi o pozostałych reprezentantów WKS Kiełb Brody, juniorka Nikola Serafin zdobyła podwójne Wicemistrzostwo Polski w dwóch kategoriach: trójbój spinningowy juniorek i pięciobój spinningowy juniorek. Magdalena Serafin po krótkiej przerwie w startach zajęła 3 miejsce w pięcioboju kobiet. Tuż za nią uplasowała się jej klubowa koleżanka Natalia Zaczek. Świetne lokaty miała także Lena Dwojak (4 i 8 miejsce). Wojciech Niwicki w kategorii kadetów zakończył rywalizację na 5 miejscu co jest jego największym dotychczas osiągnięciem w wędkarstwie rzutowym.

Udział w zawodach nie byłyby możliwy bez wsparcia finansowego gminy Brody, jak również Koła PZW w Brodach i PZW Okręgu Kielce. 

Galeria zdjęć

Sześć medali dla naszych zawodników! W Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się 71 Indywidualne Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Rzutowym. Nasi sportowcy przywieźli z zawodów trzy złote medale, dwa srebrne  6 Sześć medali dla naszych zawodników! W Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się 71 Indywidualne Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Rzutowym. Nasi sportowcy przywieźli z zawodów trzy złote medale, dwa srebrne  5 Sześć medali dla naszych zawodników! W Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się 71 Indywidualne Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Rzutowym. Nasi sportowcy przywieźli z zawodów trzy złote medale, dwa srebrne  4 Sześć medali dla naszych zawodników! W Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się 71 Indywidualne Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Rzutowym. Nasi sportowcy przywieźli z zawodów trzy złote medale, dwa srebrne  3 Sześć medali dla naszych zawodników! W Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się 71 Indywidualne Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Rzutowym. Nasi sportowcy przywieźli z zawodów trzy złote medale, dwa srebrne  2 Sześć medali dla naszych zawodników! W Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się 71 Indywidualne Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Rzutowym. Nasi sportowcy przywieźli z zawodów trzy złote medale, dwa srebrne  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności