Herb Gminy Brody z napisem "Gmina Brody"

I miejsce w półfinale wojewódzkim!

W Dniu 7 maja w Skarżysku Kamiennej odbył się Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej. Dziewczęta reprezentujące Zespół Szkolno Przedszkolny w Krynkach zajęły 1 miejsce wygrywając wszystkie mecze.

Serdecznie gratulujemy naszym siatkarkom dojścia do Finału. Już niebawem zagramy w gronie 6 najlepszych drużyn Województwa Świętokrzyskiego. Niezapomniane sportowe emocje zapewniły nam: Zuzanna Jędrzejewska, Ewa Cieślik, Aleksandra Kozera, Lena Kaczor, Dorota Szewczyk, Maria Zając, Maja Słyk oraz opiekunowie: Michał Karwacki, Artur Góra.

Fot. A. Góra

W Dniu 7 maja w Skarżysku Kamiennej odbył się Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej. Dziewczęta reprezentujące Zespół Szkolno Przedszkolny w Krynkach zajęły 1 miejsce wygrywając wszystkie mecze.  Serdecznie gratulujemy naszym siatkarkom dojścia do Finału. Już niebawem zagramy w gronie 6 najlepszych drużyn Województwa Świętokrzyskiego. Niezapomniane sportowe emocje zapewniły nam: Zuzanna Jędrzejewska, Ewa Cieślik, Aleksandra Kozera, Lena Kaczor, Dorota Szewczyk, Maria Zając, Maja Słyk oraz opiekunowie: Michał Karwacki, Artur Góra.

Wyniki:
  • ZSP Krynki - SP  5  Skarżysko 2-0
  • ZSP Krynki -  SP  7  Skarżysko 2-0
  • ZSP Krynki - SP  Bodzentyn  2-1
  • ZSP Krynki - SP  Rzepin 2-1

W Dniu 7 maja w Skarżysku Kamiennej odbył się Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej. Dziewczęta reprezentujące Zespół Szkolno Przedszkolny w Krynkach zajęły 1 miejsce wygrywając wszystkie mecze.  Serdecznie gratulujemy naszym siatkarkom dojścia do Finału. Już niebawem zagramy w gronie 6 najlepszych drużyn Województwa Świętokrzyskiego. Niezapomniane sportowe emocje zapewniły nam: Zuzanna Jędrzejewska, Ewa Cieślik, Aleksandra Kozera, Lena Kaczor, Dorota Szewczyk, Maria Zając, Maja Słyk oraz opiekunowie: Michał Karwacki, Artur Góra.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności