Herb Gminy Brody z napisem "Gmina Brody"

Dziewczęta z Krynek na II miejscu

Reprezentacja dziewcząt z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Krynkach zajęły drugie miejsce w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej. Zawody odbyły się wczoraj w Bilczy

Zacięty mecz o pierwsze miejsce nasze wojowniczki stoczyły z najlepszą drużyną województwa świętokrzyskiego – SP w Bilczy. Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym piłkarkom ręcznym!! To był bardzo dobry występ!

Zdjęcie zbiorowe. Reprezentacja dziewcząt z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Krynkach zajęły drugie miejsce w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej. Zawody odbyły się wczoraj w Bilczy Zacięty mecz o pierwsze miejsce nasze wojowniczki stoczyły z najlepszą drużyną województwa świętokrzyskiego – SP w Bilczy. Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym piłkarkom ręcznym!! To był bardzo dobry występ! Niezapomniane sportowe emocje zapewniły nam: Zuzanna Jędrzejewska, Ewa Cieślik, Aleksandra Kozera, Sara Ubermanowicz, Dorota Szewczyk, Maria Zając, Maja Słyk, Natasza Bryła, Malwina Lis wraz z opiekunami: Arturem Górą i Michałem Karwackim.

Niezapomniane sportowe emocje zapewniły nam: Zuzanna Jędrzejewska, Ewa Cieślik, Aleksandra Kozera, Sara Ubermanowicz, Dorota Szewczyk, Maria Zając, Maja Słyk, Natasza Bryła, Malwina Lis wraz z opiekunami: Arturem Górą i Michałem Karwackim.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności