Herb Gminy Brody z napisem "Gmina Brody"

Do Radoszyc po trzy punkty

Obiekt przy ul. Krakowskiej 103 w Radoszycach będzie miejscem piłkarskiej potyczki, w jakiej wezmą udział gracze trenera Mariusza Wójcika. W najbliższą niedzielę, 19 kwietnia Kamienna Brody zmierzy się w starciu wyjazdowym z miejscowym Partyzantem. Początek meczu 21. kolejki świętokrzyskiej Keeza klasy okręgowej o godz. 16.00.

- Biorąc pod uwagę sytuację w tabeli, pauzy i kontuzje, które mocno dają nam się we znaki, w niedzielę do Radoszyc pojedziemy w mocno okrojonym składzie. Celem będzie oczywiście walka o 3 punkty – podkreśla pomocnik Kamiennej Brody Kacper Maciejczak. 30-latek w potyczce z rywalem z Radoszyc ma być jednym z liderów na murawie. 

- W ostatnim spotkaniu z Unią Sędziszów na własnym stadionie, mogliśmy pokusić się choćby o to, by doprowadzić do wyrównania. Tak się nie jednak stało, a kolejnej zdobyczy punktowej musimy szukać na obcym terenie – zaznaczył reprezentant popularnych biało-niebieskich, którzy nie ukrywają nadziei na awans w tabeli. 

Team z Gminy Brody z dorobkiem 24 punktów plasuje się na dziewiątym miejscu. W przypadku pokonania zespołu z Radoszyc, Kamienna będzie miała okazję powiększyć przewagę nad goniącą ją stawką drużyn walczących o pozostanie w rozgrywkach.

- Cel jaki stawiamy sobie przed początkiem rywalizacji jest jeden. W Radoszycach będzie liczyła się tylko i wyłącznie pełna pula. Będziemy walczyć od pierwszego do końcowego gwizdka arbitra – dodał Maciejczak.

Keeza klasa okręgowa 

21. kolejka (19 kwietnia 2026)

PARTYZANT RADOSZYCE – KAMIENNA BRODY, niedziela, godz. 16.00

W POZOSTAŁYCH SPOTKANIACH: Partyzant Wodzisław – Sparta Dwikozy, Stal Kunów – Star II Starachowice, Wisła Sandomierz – Astra Piekoszów, Unia Sędziszów – Wicher Miedziana Góra, OKS Opatów – LZS Samborzec, Lechia Strawczyn – Góral Górno, KKP Korona Kielce – Nida Pińczów. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności