Herb Gminy Brody z napisem "Gmina Brody"

Podlodowe mistrzostwa koła PZW Brody już 18 stycznia

Zarząd Koła PZW Brody zaprasza wszystkich członków do udziału w podlodowych mistrzostwach, które odbędą się w niedzielę, 18 stycznia na zalewie w Brodach.

Zbiórka zawodników zaplanowana jest na godzinę 7.00 na parkingu przy zjeździe na Krynki.

Zawody zostaną rozegrane w dwóch turach, których czas trwania zostanie podany w dniu imprezy. Zgodnie z regulaminem łowimy wyłącznie na mormyszkę. Pomiędzy turami przewidziany jest gorący posiłek dla uczestników. Trzech najlepszych zawodników otrzyma puchary.

Pozostałe kwestie organizacyjne, w tym obowiązujące wymiary ochronne ryb, zostaną omówione przed rozpoczęciem zawodów.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności