Herb Gminy Brody z napisem "Gmina Brody"

Ukończono ogromną inwestycję w turystykę!

Gmina Brody zakończyła budowę budynku obsługi turysty nad Zalewem Brodzkim! Jest to zaplecze administracyjno-gospodarcze z sanitariatami oraz natryskami. Na piętrze powstała duża sala na szkolenia lub konferencje oraz taras z zachwycającym widokiem na Zalew Brodzki.

Marzena Bernat, Wójt Gminy Brody oglądała ten obiekt i była zachwycona jego funkcjonalnością a także estetyką otoczenia. Towarzyszył jej Marcin Góźdź - Sekretarz Gminy Brody i Jacek Wójcik - kierownik referatu inwestycji. W czasie majówki planowane jest uroczyste otwarcie budynku. Już teraz zapraszamy do odwiedzenia Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim!

Budowa budynku administracyjnego z węzłem sanitarnym w miejscowości Ruda ul. Panoramiczna jest wykonywana w ramach projektu pn. "Rozwój potencjału endogenicznego poprzez wykorzystanie walorów turystycznych Zalewu Brodzkiego usytuowanego w Dolinie Kamiennej", który jest współfinansowany ze środków RPO WŚ na lata 2014-2020. 

Flaga Rzeczypospolitej Polskiej, Unii Europejskiej, herb wojewóztwa świętokrzyskiego i logo Funduszy Unijnych 

Galeria zdjęć

Ogromna inwestycja - gotowy jest budynek obsługi turysty na Zalewem Brodzkim 9 Ogromna inwestycja - gotowy jest budynek obsługi turysty na Zalewem Brodzkim 8 Ogromna inwestycja - gotowy jest budynek obsługi turysty na Zalewem Brodzkim 7 Ogromna inwestycja - gotowy jest budynek obsługi turysty na Zalewem Brodzkim 6 Ogromna inwestycja - gotowy jest budynek obsługi turysty na Zalewem Brodzkim 5 Ogromna inwestycja - gotowy jest budynek obsługi turysty na Zalewem Brodzkim 4 Ogromna inwestycja - gotowy jest budynek obsługi turysty na Zalewem Brodzkim 3 Ogromna inwestycja - gotowy jest budynek obsługi turysty na Zalewem Brodzkim 2 Ogromna inwestycja - gotowy jest budynek obsługi turysty na Zalewem Brodzkim 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności