Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Usługi turystyczne Zapraszamy na spacer w koronach drzew (film, zdjęcia)

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Zapraszamy na spacer w koronach drzew (film, zdjęcia) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
piątek, 30 kwietnia 2021 11:37

Operatorzy parku linowego będą dobrze wyszkoleni. Na zdjęciu Karolina Kwiecień z Adamowa.15 maja park linowy będzie otwarty o ile przepisy epidemiczne na to pozwolą. Znajduje się on w Rudzie, na terenie Centrum Turystycznym nad Zalewem Brodzkim. Obecnie trwają tam szkolenia operatorów i prace kontrolne przed sezonem.

W maju i czerwcu, park linowy czynny będzie w soboty i niedziele od 12:00 do 20:00. W lipcu i sierpniu, atrakcja będzie otwarta od wtorku do niedzieli, również w godzinach od 12:00 do 20:00. Ceny za przejście tras będą takie same jak w ubiegłym roku. Posiadacze Karty Mieszkańca Gminy Brody mają duże zniżki, zobacz: www.bit.ly/karta-brody.
Szkolenie dla operatorów prowadzi Jakub Lakwa – doświadczony instruktor wspinaczki sportowej. Z jego rad korzystają młodzi ludzie, którzy potem będą mogli pracować przy obsłudze turystów w parku. - Jest to bardzo ciekawe miejsce i z tego co obserwuję to dzieciakom też się podoba – powiedziała Karolina Kwiecień, uczestniczka szkolenia, która pracowała w parku w ubiegłym roku. Obiekt chwalił inny kursant, Bartosz Szymański. - Pierwszy raz chodzę po parku linowym i jestem pod wrażeniem. Nie zdawałem sobie sprawy że to może być tak ciekawe!

Gmina Brody przygotowuje się do otwarcia parku linowego 15 maja 2021r. Znajduje się on na terenie Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Na zdjęciu chłopcy uczestniczą w szkoleniu dla operatorów parku linowego.

Gmina Brody przygotowuje się do otwarcia parku linowego 15 maja 2021r. Znajduje się on na terenie Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Na zdjęciu chłopcy uczestniczą w szkoleniu dla operatorów parku linowego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: piątek, 30 kwietnia 2021 15:16
 

Czy wiesz, że...

kapl-dziurkatastrofalna powódż w 1903r. zniszczyła tamę i wszystkie urządzenia fabryczne w Brodach? Jedną z Konsekwencji kataklizmu był rozwój chorób, w tym malarii. Miejscowa legenda głosi, że epidemię powstrzymała interwencja św. Jana Nepomucena, którego figurę umieszczono w kapliczce we wsi Dziurów. Imię świętego nosi jedna z ważniejszych ulic tej miejscowości.

elektronik sigara