Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Dla stowarzyszeń Spotkanie przedstawicieli stowarzyszeń

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Spotkanie przedstawicieli stowarzyszeń Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   

Wójt Gminy Brody zaprasza na spotkanie reprezentantów wszystkich organizacji pozarządowych działających na terenie gminy Brody. Odbędzie się ono 29 kwietnia 2012r. (poniedziałek) o godz. 14:30, sala nr 102 Urzędu Gminy w Brodach ul. St. Staszica 3.

Na zebraniu omówione będą zasady prawidłowego wypełniania wniosków i przygotowywania sprawozdań z realizacji zadania publicznego. Błędy formalne i merytoryczne uniemożliwiają bowiem przyjęcie wniosku o dotację na działalność pożytku publicznego. Uchybienia w sprawozdaniu z dotacji mogą skutkować wezwaniem do zwrotu dotacji. Spotkanie o charakterze szkoleniowym skierowane jest głównie do osób, które przygotowują dokumenty do otwartych konkursów ofert lub chcieliby w przyszłości skorzystać z dofinansowania w sferze pożytku publicznego.

Poprawiony: poniedziałek, 22 kwietnia 2013 13:31
 

Czy wiesz, że...

powst-styczna przestrzeni wieków mieszkańców dzisiejszych Krynek charakteryzowali się postawą patriotyczną? Brali oni czynny udział zarówno w Powstaniu Listopadowym jak i Styczniowym. Wieś była częstym miejscem postojów oddziałów. Serdeczność i pomoc ludności zostały podkreślone w pamiętnikach powstańczych.