Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Dla stowarzyszeń Dotacje dla stowarzyszeń

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Dotacje dla stowarzyszeń Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   

swiss-swietokrzyskieOśrodek Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu zaprasza organizacje pozarządowe do składania wniosków o dotacje w ramach programu „Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością” w wysokości do 50 000 zł. Nabór wniosków trwa do 8 kwietnia 2013 r. do godz. 16.00.

Celem naboru jest rozwój lokalnych inicjatyw poprzez bezpośrednie wsparcie finansowe organizacji pozarządowych, w tym w szczególności:

• rozwój lokalny z wykorzystaniem i zachowaniem dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego

• wykorzystanie zasobów lokalnych prowadzące do poszerzenia oferty turystycznej regionu w tym do rozwoju produktów turystycznych

• podwyższanie kwalifikacji mieszkańców terenów objętych projektem w zakresie usług około turystycznych

Organizacja pozarządowe zainteresowane otrzymaniem dotacji, działające w powiatach: kieleckim, opatowskim, ostrowieckim i sandomierskim (z wyłączeniem miast Kielce i Ostrowiec Św.) mogą na składać wnioski o dotację. Szczegółowe informacje, dotyczące naboru wniosków oraz wytyczne wraz z załącznikami znajdują się na stronie internetowej http://www.swietokrzyskieswiss.pl/

 

Poprawiony: środa, 27 marca 2013 12:34
 

Czy wiesz, że...

kk3najprawdopodobniej już w 1353r. wybudowano modrzewiowy kościół w Krynkach p.w. Św. Marcina. Stał on przy obecnych zabudowanich ulicy Długiej. Do dziś stoi tam krzyż upamiętniający lokalizację świątyni. Podobno niektóre belki w kryneckiej dzwonnicy pochodzą z tego kościoła!