Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Najlepsza wśród ok. 1700 autorów!

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Najlepsza wśród ok. 1700 autorów! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
piątek, 11 czerwca 2021 12:42

Wiktoria Bilińska ze szkoły w Stykowie zdobyła I miejsce na Ogólnopolskim Konkursie  Plastyczno-Filmowym pt. ,,Śnieżny dekalog”! Na konkurs Komendy Głównej Policji w Warszawie napłynęło 1667 prac. Zdjęcie z wecznia nagród w Komendzie Powiatowej Policji w Starachowicach.Wiktoria Bilińska ze szkoły w Stykowie zdobyła I miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Filmowym pt. ,,Śnieżny dekalog"! Na konkurs Komendy Głównej Policji w Warszawie napłynęło 1667 prac. Uczniowie z Zespołu Placówek Oświatowych w Stykowie pod opieką Justyny Śpiewak rokrocznie biorą udział w tym konkursie zajmując wysokie noty. W tym roku wysłano do Warszawy siedem prac plastycznych: Małgosi Jurczeni, Amelki Turek, Wiktorii Bilińskiej, Wiktora Jankowicza, Julii Garbacz, Julii Moczydłowskiej i Zuzi Nowak.

Wiktoria Bilińska ze szkoły w Stykowie zdobyła I miejsce na Ogólnopolskim Konkursie  Plastyczno-Filmowym pt. ,,Śnieżny dekalog”! Na konkurs Komendy Głównej Policji w Warszawie napłynęło 1667 prac. Zdjęcie dyplomu..2 czerwca w Komendzie Powiatowej Policji w Starachowicach odbyło się oficjalne wręczenie nagród. Dyplom oraz wartościowe nagrody Wiktoria odebrała z rąk Komendanta - Pawła Szczepaniaka. Konkurs był częścią akcji informacyjnej "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku".

Poprawiony: piątek, 11 czerwca 2021 13:14
 

Czy wiesz, że...

skwrnad brzegiem Zalewu Brodzkiego rozciągają się warte odwiedzenia "Skały w Rudzie". Na jednym z bloków skalnych rośnie brzoza, z korzenia której wyrastają cztery pnie. Według lokalnej tradycji każda panna, która usiądzie na tym drzewie na pewno dobrze wyjdzie za mąż. Zapraszamy do sprawdzenia tej legendy! Więcej informacji: link

elektronik sigara