Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Ankieta badawcza Uniwersytetu Warszawskiego-deindustrializacja i ścieżki rozwoju

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Ankieta badawcza Uniwersytetu Warszawskiego-deindustrializacja i ścieżki rozwoju PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
środa, 07 kwietnia 2021 11:22

Na prośbę Kierownika Katedry Geografii Miast i Planowania Przestrzennego Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego, dr hab. Wojciecha Dziemianowicza prof. UW zamieszczamy ankietę badawczą dotyczącą procesów deidustrializacji i ścieżek rozwojowych gmin.

Analiza danych zawartych w ankiecie poszerzy informacje naukowe dotyczące urbanistyki, rewitalizacji, planowania przestrzennego, foresightu terytorialnego. W katedrze prowadzone są studia na dwóch specjalizacjach w ramach studiów magisterskich i licencjackich z gospodarki przestrzennej. Oprócz dydaktyki prowadzone są również badania w ramach studiów doktoranckich. Zalączona ankieta przyczyni się także do badań i powstania pracy doktorskiej przygotowywanej przez doktorantkę Panią Magdalenę Cybulską. Wypełnione ankiety prosimy nadsyłać do 16 kwietnia na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W załączniku poniżej znajduje się do pobrania ankieta badawcza

Kliknij aby pobrać ankietę Deindustrializacjia a ścieżki rozwoju - ankieta do gmin w formacie docx rozmiar 66 kilobajtów

 

 

Poprawiony: środa, 07 kwietnia 2021 12:01
 

Czy wiesz, że...

kolo-wodnejuż w XVI wieku na rzece Kamiennej w Krynkach istniała zapora wodna? W1578r. funkcjonowały tu trzy koła wodne napędzające urządzenia hutnicze. Nie jest wykluczone, że  kuźnica realizowała szereg poważnych dostaw rządowych. Za te zasługi dzierżawca zakładu - Walenty Duracz został nobilitowany do stanu szlacheckiego.

elektronik sigara