Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Gmina Brody rozda flagi państwowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
piątek, 23 kwietnia 2021 11:42

Gmina Brody rozdaje flagi mieszkańcom gminy Brody. Na zdjęciu Marzena Bernat - Wójt Gminy Brody trzyma flagę państwową.Wójt Gminy Brody podjęła decyzję o rozdaniu 100 flag dla posiadaczy Karty Mieszkańca Gminy Brody. – Nie możemy się spotkać na uroczystości patriotycznej. Niech za to każdy dom będzie przystrojony w biało-czerwone barwy by uczcić majowe święta narodowe – powiedziała Pani Wójt Marzena Bernat. Po raz pierwszy gmina Brody będzie rozdawać mieszkańcom flagi państwowe. Chętnych zapraszamy do biura obsługi mieszkańca w Urzędzie Gminy Brody.

Symbol państwowy odebrać można po okazaniu Karty Mieszkańca Gminy Brody (jedna flaga na jedną kartę). Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Jeśli ktoś nie ma plastikowej karty uprawniającej do zniżek na usługi w Centrum Turystycznym nad Zalewem Brodzkim (park linowy, parkingi, ścianka wspinaczkowa), może na miejscu złożyć wniosek o jej wydanie. Druk wniosku oraz tabela ulg są na stronie: https://bit.ly/karta-brody.

Karta Mieszkańca Gminy BrodyJeśli ten pomysł spotka się z dużym zainteresowaniem mieszkańców, to akcja będzie ponawiana w przyszłych latach.

 

Poprawiony: piątek, 23 kwietnia 2021 13:03
 

Czy wiesz, że...

kk3najprawdopodobniej już w 1353r. wybudowano modrzewiowy kościół w Krynkach p.w. Św. Marcina. Stał on przy obecnych zabudowanich ulicy Długiej. Do dziś stoi tam krzyż upamiętniający lokalizację świątyni. Podobno niektóre belki w kryneckiej dzwonnicy pochodzą z tego kościoła!

elektronik sigara