Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Konkurs ARiMR dla klubów sportowych z terenów wiejskich PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
piątek, 03 lipca 2020 14:31

ARiMR-logo-M   
   Informujemy o konkursie  organizowanym przez Agencję Restukturyzacji i Modenizacji Rolnictwa dedykowanego dla klubów sportowych z terenów wiejskich. Młodzi sportowcy, jeśli chcecie zdobyć od ARiMR nagrody zmmobilizujcie swój piłkarski klub sportowy! - konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z wiejskich piłkarskich klubów sportowych. Prace można przesyłać do 17 lipca.


  Od ponad ćwierć wieku ARiMR wspiera rozwój polskiego rolnictwa i polskiej wsi. Wypłacana pomoc to nie tylko nowe inwestycje budowlane czy zakup maszyn rolniczych, ale także place zabaw, świetlice i domy kultury. Aby docenić dzieci i młodzież z terenów wiejskich, a jednocześnie popularyzować aktywne uprawianie sportu, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przygotowała konkurs skierowany do piłkarskich klubów sportowych działających na wsi.
  Zadanie konkursowe polega na nakręceniu krótkiego filmu od 2 do 7 minut, obrazującego działalność klubu sportowego – takie jak pokazowy mecz, trening, sparing, strzały do bramki, najlepsze akcje piłkarskie.
  Dodatkowo film powinien zawierać informacje o związku danego klubu i jego członków z obszarem wiejskim, jak również informacje o wsparciu udzielonym przez ARiMR rodzinie członków klubu. Prace wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym z załącznikami należy przesłać do 17 lipca na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Do wygrania cenne nagrody w postaci toreb medycznych z wyposażeniem oraz przydatne klubom sportowym nagrody niespodzianki.
========================================================
Marcin Włodarczyk
Świętokrzyski Oddział Regionalny
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
tel. 41 349 09 76 (38076 voip); 666 867 322
www.arimr.gov.pl
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poniżej do pobrania niezbędne załączniki związane z konkursem:
-Pobierz załącznik 1.

-Pobierz załącznik 2.

-Pobierz załącznik 3.

-Pobierz załącznik 4.

-Pobierz załącznik 5.

-Pobierz załącznik 6.

arimr-logo-dlugie1

 

konkurs-arimr-klub-sportowy-plakat


Zapraszamy wiejskie młodzierzowe i dziecięce kluby piłkarskie do udziału w kunkursie !

 

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: piątek, 03 lipca 2020 15:24
 

Czy wiesz, że...

kolo-wodnejuż w XVI wieku na rzece Kamiennej w Krynkach istniała zapora wodna? W1578r. funkcjonowały tu trzy koła wodne napędzające urządzenia hutnicze. Nie jest wykluczone, że  kuźnica realizowała szereg poważnych dostaw rządowych. Za te zasługi dzierżawca zakładu - Walenty Duracz został nobilitowany do stanu szlacheckiego.

elektronik sigara