URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Plastyczne wyróżnienie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 kwietnia 2018 14:32

ogolnopolski-konkurs-plastyczny-zpo-stykow05-min5 kwietnia w Warszawie odbyła się Gala Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pt. ,,Stok nie jest dla bałwanów". Spośród 3702 nadesłanych prac z całej Polski laureatem w najstarszej grupie wiekowej został Janek Wiecha z Zespołu Placówek Oświatowych w Stykowie.

Uczniowie wraz z opiekunem panią Justyną Śpiewak wzięli udział w II edycji ogólnopolskiej akcji informacyjno - edukacyjnej pod nazwą "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku" wysyłając dziesięć prac plastycznych. Honorowy patronat objęło Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Celem akcji była poprawa bezpieczeństwa na zorganizowanych terenach narciarskich oraz promowanie odpowiedzialnych postaw narciarzy i snowboardzistów, a także upowszechnienie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej. Jury konkursu wyłoniło dwunastu laureatów w trzech grupach wiekowych, którym przyznano trzy nagrody główne i dziewięć wyróżnień. Po wręczeniu nagród odbył się specjalnie dla uczestników pokaz działań antyterrorystycznych Policji oraz pokaz tresury psów służbowych, w wykonaniu przewodników z Wydziału Wywiadowczo - Patrolowego Komendy Stołecznej Policji. Dodatkową atrakcją była możliwość obejrzenia sprzętu bojowego wykorzystywanego przez funkcjonariuszy Biura Organizacji Antyterrorystycznych Komendy Głównej Policji.

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 16 kwietnia 2018 14:56
 

Czy wiesz, że...

szlakowskaz-mprzez teren gminy Brody wytyczono i oznakowano łącznie ok 136 km szlaków turystycznych: pieszych i rowerowych?

elektronik sigara