Strona Główna Zabytki

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Kurs motorowodniaków na Zalewie Brodzkim PDF Drukuj Email

   Zaświadczenia wręczała Pani Wójt Marzena Bernat wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Januszem Adamusem i Wiceprzewodniczącym Rady Gminy Tomaszem Budzyniem. Dotychczas kurs dający uprawnienia do poruszania się po akwenach sprzętem motorowodnym był organizowany na zalewie Lubianka. Po raz pierwszy Starachowicka Grupa Ratownictwa Wodnego zerwała z tą tradycją i zorganizowała kurs na zalewie w Gminie Brody.

  Aby uzyskać uprawnienia kursanci musieli przejść specjalistyczne szkolenie, nabyć wiedzę teoretyczna i odpowiednie umiejętności praktyczne oraz zadać egzamin państwowy. Po wręczeniu zaświadczeń uczestnicy otrzymali od Pani Wójt, Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Rady Gminy upominki promocyjne.

 


 

 

Czy wiesz, że...

dyslokacjajednym z ciekawych zjawisk geologicznych w północnej części województwa świętokrzyskiego jest tzw. dyslokacja Wąchocko - Rudzka? Rzeka Kamienna niejako odgradza różne formy geologiczne. Prawy (południowy) brzeg rzeki stanowią utwory dolnego i środkowego triasu, natomiast wzdłuż lewego brzegu zalegają skały dolnej jury.

elektronik sigara