Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Usługi turystyczne Opłaca się mieszkać w gminie Brody!

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Opłaca się mieszkać w gminie Brody! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
środa, 22 lipca 2020 11:27

karta-mieszkanca-gminy-brody-mMarzena Bernat – Wójt Gminy Brody wprowadza system ulg dla osób zamieszkałych na terenie gminy Brody. Symbolem tych zmian jest karta z chipem uprawniająca do dużych zniżek za usługi na terenie Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Kartę można otrzymać za darmo, wystarczy złożyć wniosek w Urzędzie Gminy Brody.  Kliknij aby pobrać druk wniosku.

 

Wypełniony wniosek należy złożyć osobiście w urzędzie lub przesłać poprzez e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Osoby dorosłe mogą na czas nieokreślony i bezpłatnie otrzymać tę kartę w Urzędzie Gminy Brody. Osoby niepełnoletnie dopisane zostaną do kart rodziców lub opiekunów prawnych. Uprawnienia do korzystania z ulg otrzymają osoby widniejące w ewidencji systemu gospodarowania odpadami komunalnymi (osoby wpisane w deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi).  Zapoznaj się z regulaminem Karty Mieszkańca Gminy Brody.

Ideę wprowadzenie karty mieszkańca zatwierdziła Rada Gminy w Brodach. Karta Mieszkańca Gminy Brody uprawnia do zniżek zawartych w cenniku:

cennik-centrum-turystyczne-park-linowy-scianka-wspinaczkowa-pole-namiotowe-pole-kempingowe-gmina-brody-swietokrzyskie-700

W przyszłości, posiadacze kart płacić będą 50% taniej za parkingi w pobliżu centrum turystycznego.

Inne informacje na temat Centrum Turystycznego: http://brody.info.pl/uslugi-turystyczne

Poprawiony: piątek, 21 sierpnia 2020 13:52
 

Czy wiesz, że...

oltarz-ofiarjeden z olbrzymich głazów w rezerwacie "Skały w Krynkach", według miejscowej legendy służył za ołtarz ofiarny?

Podobno niejaki Gutan składał tam krwawe ofiary bogowi Krynosowi.

elektronik sigara