Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Sport Będą mistrzostwa w siatkówce

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Będą mistrzostwa w siatkówce PDF Drukuj Email
Wpisany przez S.R.W.Ś. w Łagowie   
czwartek, 22 marca 2012 08:58

siatkowka-min

22 kwietnia (niedziela) o godz. 10:00 rozpoczną się I Mistrzostwa LGD w siatkówce o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej. Rywalizacja przedstawicieli świętokrzyskich lokalnych grup działania odbędzie się w Hali Sportowej przy Publicznym Gimnazjum w Krynkach. Można zgłaszać zespoły do mistrzostw.

Zbierz już swój zespół i zgłoś go do rozgrywek, w których może wystartować maksymalnie 6 zespołów (po jednym z każdej gminy wchodzącej w skład LGD tj. (Baćkowice, Brody, Łagów, Nowa Słupia, Pawłów, Waśniów). Zespoły drużyn mogą być mieszane – kobiety i mężczyźni. Do rozgrywek można zgłosić maksymalnie 12 siatkarzy w wieku pow. 18 lat. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy. Czekają nagrody!


Zgłoszenia należy dokonać najpóźniej na 7 dni przed turniejem na karcie zgłoszenia wg załączonego poniżej wzoru i przesłanie jej na adres: Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej ul. Radomska 34 27-230 Brody lub mailem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Organizatorem Mistrzostw jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej wraz z Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Brodach.
Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie:
http://www.lgd-srws.pl/81/716-I_Mistrzostwa_LGD_w_siatkowce_o_Puchar_Prezesa_Stowarzyszenia_Rozwoju_Wsi_Swietokrzyskiej.html

 

Poprawiony: czwartek, 22 marca 2012 09:07
 

Czy wiesz, że...

kapl-dziurkatastrofalna powódż w 1903r. zniszczyła tamę i wszystkie urządzenia fabryczne w Brodach? Jedną z Konsekwencji kataklizmu był rozwój chorób, w tym malarii. Miejscowa legenda głosi, że epidemię powstrzymała interwencja św. Jana Nepomucena, którego figurę umieszczono w kapliczce we wsi Dziurów. Imię świętego nosi jedna z ważniejszych ulic tej miejscowości.

elektronik sigara