Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Sport "Kamienna" - po raz pierwszy na podium!

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

"Kamienna" - po raz pierwszy na podium! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
piątek, 24 czerwca 2011 13:41

Kamienna-minTrzecie miejsce w A klasie zajęła drużyna „Kamienna” Brody. „To historyczny sezon ze względu na lokatę i liczbę punktów” – powiedział trener zespołu - Jacek Świtoń. Na ostatnim przed wakacjami meczu w Jachimowicach, nasi piłkarze lekko pokonali tamtejszy „Sokół” 5 do 2. Zespół ma jeszcze inny powód do  świętowania: Tomasz Wójcik został królem strzelców A-klasy.

Zespół po raz pierwszy w historii zajął trzecie miejsce w A-klasie. Gratulujemy zawodnikom, działaczom i wszystkim, którzy przyczynili się sukcesu brodzkiego zespołu. Dzięki dobrym wynikom „Kamiennej”, kibice mają powód do radości.  Trener potwierdził, że coraz więcej osób przychodzi na mecze w Brodach a część z nich jeździ nawet na wyjazdowe spotkania. Prawdopodobnie „Kamienna” nie wejdzie do Ligi Okręgowej, ale gdyby w zeszłym roku drużyna osiągnęła tyle punktów co obecnie – awans byłby pewny. Liczymy na to w kolejnym sezonie.

Poprawiony: piątek, 24 czerwca 2011 14:18
 

Czy wiesz, że...

szlakowskaz-mprzez teren gminy Brody wytyczono i oznakowano łącznie ok 136 km szlaków turystycznych: pieszych i rowerowych?

elektronik sigara