Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Sport Radość kibiców - zwycięstwo w Brodach

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Radość kibiców - zwycięstwo w Brodach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Kromer   
środa, 09 czerwca 2010 08:29

DSC_2370minKolejne 3 punkty, dopisali do swojego konta gracze Kamiennej po pewnym zwycięstwie nad Świtem Ćmielów 4 do 1. Od pierwszego gwizdka sędziego widać było wyraźną dominację gospodarzy, którzy już w 12 minucie meczu objęli prowadzenie. Wszystko za sprawą Artura Góry, który z meczu na mecz prezentuje coraz lepszą formę.

W pierwszej części spotkania mogło paść znacznie więcej goli, ale jak zwykle w Kamiennej zawodziła skuteczność i wynikiem 1 do 0 zakończyło się pierwsze 45 minut. Na początku drugiej połowy, podopieczni trenera Jacka Świtonia prowadzili już 2 do 0. Rzut wolny z około 20 metra wykonywał Jakub Nowocień i precyzyjnym uderzeniem pokonał bramkarza gości. W 62 minucie piłkarze z Brodów prowadzili już 3 do 0. Po znakomitej akcji lewą stroną znakomicie w polu karnym obsłużony został Bartek Sęga i nie pozostało mu nic innego jak umieścić piłkę w siatce. Po tej bramce piłkarze Kamiennej podbiegli do kibiców i wykonali kołyskę dla nowo narodzonego synka Ariela Spadło - GRATULACJE ARIEL!!!

Przy stanie 3 do 0 dla graczy ,,spod zapory'' piłkarze Świtu strzelili bramkę kontaktową, ale na szczęście to było maksimum możliwości jakie zaprezentowała nam ekipa gości. W 85 minucie kolejnego gola dołożyli gracze Kamiennej, a konkretnie Dawid Lefek, który zachowując zimną krew w podbramkowym zamieszaniu, mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Piłkarze Kamiennej Brody wygrali kolejny mecz, zwycięstwo jak i styl gry napawa nas optymizmem przed kolejnym spotkaniem.

 

 


Galeria zdjęć:

 

Galeria zdjęć:

 

Szkoła Podstawowa w Adamowie: Fot. K. Wlazłowska

 

Poprawiony: środa, 09 czerwca 2010 09:10
 

Czy wiesz, że...

kk3widziałaś(łeś) kiedyś budowlę z "płaczącego" piaskowca? Z takiego materiału zbudowany jest kościół w Krynkach.

elektronik sigara