Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Sport Walczyli o drugie miejsce

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Walczyli o drugie miejsce PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Michta   
środa, 02 czerwca 2010 10:44

DSC02255minW ostatnią niedziele maja, drużyna "Czarni Ruda" rozegrała spotkanie z sąsiadem ligowej tabeli - drużyną AKS Kuczów.  Od początku obie ekipy przystąpiły do spotkania mocno zmotywowane bo stawką było drugie miejsce w tabeli. Miał to być mecz z rodzaju tych "o 6 punktów", a zakończył się remisem. Po raz drugi "Czarni" przegrali z piłkarzami z Kuczowa.

Gra obu drużyn mimo nie najlepiej przygotowanego boiska oddawała umiejętności i zaangażowanie adekwatne do zajmowanych pozycji w tabeli. W 20 minucie w zamieszaniu podbramkowym w odpowiednim miejscu odnalazł się Sławomir Kwiecień i precyzyjnym strzałem z okolic pola karnego dał nam prowadzenie. Czarni, prowadzili od tego momentu grę i skutecznie rozbijali ataki rywali, aż do feralnej 44 minuty, kiedy to w wydawałoby się niegroźnej akcji, napastnik AKS-u, przejął piłkę przy bocznej linii, i został sfaulowany w polu karnym. Bezapelacyjny rzut karny pewnie wykorzystał Bębas - jak się okazało później negatywny bohater widowiska. Za niecenzuralne słowa dostał on drugą żółtą, a w efekcie opuścił boisko. Kiedy drużyna z Rudy straciła dwa gole, grała ze zdwojoną siłą i determinacją. W 83 minucie i niesamowitym lobem z połowy boiska popisał się Ladyca - (bramka stadiony świata).  Kolejne natarcie po dośrodkowaniu Dziubińskiego i sprytnym dograniem Gadkowskiego wykończył Budzyń.

 

*AKS Kuczów - CZARNI Ruda  3 : 3 (1 : 1)
Bramki
: S. Kwiecień,  M. Ladyca, K. Budzyń.
Skład: Artur Macek -  Jakub Dziubiński - (Bartłomiej Kucaba), Marcin Szwugier, Bartłomiej Zawłocki - (Szczepan Olesiński), Krzysztof Michta - (Dariusz Kania), Rafał Gadkowski - (Marcin Kozera),  Sławomir Kwiecień, Wojciech Kania - (Marek Ladyca),  Grzegorz Latała - (Konrad Budzyń), Norbert Jasztal.
Sędziował: Paweł Iwan

 


Galeria zdjęć: Fot. "Czarni Ruda"

 

 

Poprawiony: piątek, 11 czerwca 2010 12:34
 

Czy wiesz, że...

fascynacja-mprzy Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Brodach dzaiałają cztery zespoły śpiewacze, dwie grupy taneczne oraz Gminna Orkiestra Dęta?

elektronik sigara