Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Sport Dopisują 3 punkty

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Dopisują 3 punkty PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Pokrzywka   
wtorek, 10 listopada 2009 09:38

3pkt-kam-mPo bardzo dobrym spotkaniu piłkarze kamiennej Brody do swojego dorobku punktowego mogą dopisać kolejne trzy oczka. Tym razem na własnym boisku pokonali Piast Stopnica 4:1.

*Kamienna Brody – Piast Stopnica 4:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Sęga (20), 2:0 samobójczy (60), 3:1 Soboń (71), 4:1 Siczek (83).

 

Kamienna: Chrząstowski – Fąfara, M. Wójcik, Kowalczyk (55. Kaczor), Jagieła (55. Soboń), Sęga (73. Synowiec), Siczek, Łodej, Lefek, Duda, Kosel (60. Ochocki).

Trener: Jacek Świtoń.

Podopieczni Jacka Świtonia nie pozostawili rywalom złudzeń która drużyna jest w tym momencie lepsza. W ładnym stylu pokonali Piasta Stopnica aplikując przeciwnikowi cztery bramki, chociaż przez moment rywal próbował nawiązać walkę.

W 20 minucie gospodarze przeprowadzili praktycznie pierwszą akcję w tym spotkaniu. Dośrodkowanie z linii końcowej głową przedłużył jeszcze Łukasz Duda, a Bartosz Sęga mocnym mierzonym strzałem otworzył wynik spotkania. Wynik do przerwy się nie zmienił, chociaż w ostatnich minutach bardzo dobre okazje mieli Duda i Kosel. Po przerwie po jednym z dośrodkowań zawodnik Piasta interweniował tak niefortunnie, że skierował piłkę do własnej bramki. To trafienie nieco uspokoiło miejscowych, którzy na chwilę oddali inicjatywę. W efekcie przyjezdni zdobyli gola kontaktowego. Piłkarze z Brodów przypieczętowali jednak swoją przewagę zdobywając jeszcze dwie bramki. Najpierw podanie Siczka wykorzystał Dawid Soboń, a później Piotr Siczek po indywidualnej akcji ustalił wynik rywalizacji.

- Praktycznie przez cały mecz kontrolowaliśmy to co dzieje się na boisku. Jedynie przy stanie 2:0 oddaliśmy trochę inicjatywę rywalom, ale po chwili wszystko wróciło do normy – ocenił prezes Mirosław Zięba.

Zdjecie pochodzi ze strony: http://kamiennabrody.futbolowo.pl/kamiennabrody/

Poprawiony: wtorek, 10 listopada 2009 10:02
 

Czy wiesz, że...

kk3najprawdopodobniej już w 1353r. wybudowano modrzewiowy kościół w Krynkach p.w. Św. Marcina. Stał on przy obecnych zabudowanich ulicy Długiej. Do dziś stoi tam krzyż upamiętniający lokalizację świątyni. Podobno niektóre belki w kryneckiej dzwonnicy pochodzą z tego kościoła!

elektronik sigara