Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Sport Passa przerwana

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Passa przerwana PDF Drukuj Email
wtorek, 15 września 2009 06:42

Kamienna_god_thumbPodopieczni Jacka Świtonia zakończyli serię zwycięstw na trzech meczach. W niedzielę na własnym boisku ulegli Jandarowi Bodzechów 0:2.

*Kamienna Brody – Jandar Bodzechów 0:2 (0:1)

 

Kamienna: Sepioło – Jagieła, M. Wójcik, Kowalczyk, Łodej (46. Synowiec), Sęga, Siczek, Kucharski (46. Fąfara), Soboń (60. Kowalik), Ochocki, Duda (65. Kosel).

Trener: Jacek Świtoń.

Z sąsiadem z tabeli w niedzielę zmierzyli się piłkarze Kamiennej Brody. Na własnym boisku podejmowali beniaminka klasy A, Jandar Bodzechów, który przez wielu wymieniany był jako jeden z faworytów do awansu. Gospodarze na pewno tanio skóry sprzedać nie zamierzali i z pewnością chcieli przed własna publicznością odnieść czwarte ligowe zwycięstwo z rzędu. Z kolei piłkarze z Bodzechowa jedyne punkty stracili remisując w pierwszej kolejce ze Świtem Ćmielów, a w kolejnych meczach pewnie wygrywali. Dlatego emocje w niedzielnej potyczce „pod zaporą” mieliśmy zagwarantowane.

Obie drużyny nastawiły się na otwartą grę, ale szczęście uśmiechnęło się do przyjezdnych. Kamienna może mówić o małym fatum, bowiem pierwszą bramkę stracili w 13 minucie 13-ego dnia miesiąca. Szczęścia zabrakło również w kilku okazjach podbramkowych, bo kilka piłkarze Jacka Świtonia stworzyli. W dobrej dyspozycji byli jednak tego dnia goście, którzy w drugiej połowie zdobyli jeszcze jednego gola i wywieźli z Brodów komplet punktów.

Poprawiony: wtorek, 15 września 2009 07:01
 

Czy wiesz, że...

grod2w Lubieni, na jednym ze wzgórz prawdopodobnie istniało kiedyś grodzisko. W 1363 r. wydano prawo lokacji wsi na prawie niemieckim. Zapewne osada rozwijała się bujnie skoro w 1440r. biskup Zbigniew Oleśnicki wystawił przywilej lokacji, na prawie magdeburskim - miasta Lubienia. Z nieznanych przyczyn lokacji nie zrealizowano.

elektronik sigara