Strona Główna Sport "Kamienna" na Remes Cup - najlepszy wynik w historii

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

"Kamienna" na Remes Cup - najlepszy wynik w historii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Pokrzywka   
piątek, 07 sierpnia 2009 10:03
remesLepszy niż przed rokiem wynik osiągnęli na Remes Cup młodzi piłkarze Kamiennej Brody. Podopieczni Huberta Stachury startując w rozgrywkach U-14 zajęli 4 miejsce w grupie.

Pierwszego dnia turnieju nasi młodzi piłkarze rozegrali dwa spotkania. Lepszego początku nie mogli sobie wymarzyć. Pewnie zwyciężyli Błękitnych Owińska 4:1. W drugim spotkaniu było jednak trochę gorzej. Podopieczni Huberta Stachury przegrali z Mazowsze Miętne 0:4.

Drugiego dnia plan był równie napięty. Zaczęło się od porażki z Olimpią Elbląg 1:4, a następnie przyszedł remis 1:1 z Bałtykiem Koszalin. Bardzo miłym akcentem natomiast zakończyli turniejową rywalizację. Józefkę Chorzów pokonali 1:0 i z 7 punktami na koncie zakończyli zmagania na 4 pozycji w tabeli.

Był to już trzeci występ młodych piłkarzy Kamiennej Brody na turnieju Remes Cup. Tegoroczny wynik był najlepszy jak do tej pory i miejmy nadzieję, że w kolejnych latach będzie jeszcze lepiej.


 

kamienna_remes_mini

Zdjęcia: J. Świtoń

Poprawiony: czwartek, 17 września 2009 12:25
 

Czy wiesz, że...

dyslokacjajednym z ciekawych zjawisk geologicznych w północnej części województwa świętokrzyskiego jest tzw. dyslokacja Wąchocko - Rudzka? Rzeka Kamienna niejako odgradza różne formy geologiczne. Prawy (południowy) brzeg rzeki stanowią utwory dolnego i środkowego triasu, natomiast wzdłuż lewego brzegu zalegają skały dolnej jury.

elektronik sigara