Strona Główna Sport Trenowali pod okiem mistrza

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Trenowali pod okiem mistrza PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Góra   
piątek, 18 października 2013 11:37

Jaroslaw-Olech-trening-silownia-wiking-starachowice-szkola-Krynki-11-mJarosław Olech – dziesięciokrotny mistrz świata i najwybitniejszy Polak w sportach siłowych, prowadził w Starachowicach zajęcia na siłowni dla uczniów Szkoły Podstawowej w Krynkach. 17 października, sportowiec zachęcał dzieci do aktywności fizycznej. Uczniowie mieli też zajęcia fitness oraz z boksu.

Spotkanie – bardzo ważne dla uczniów - zorganizował Klub Sportowy Sportów Siłowych i Kulturystyki „WIKING" ze Starachowic. Zajęcia odbywały sie w 3 grupach. Jedni uczniowie ćwiczyli na siłowni pod okiem m. in. Jarosława Olecha i Arkadiusza Staszewskiego – trenera mistrza. Inni w tym czasie mieli zajęcia z boksu a trzecia grupa trening fitness. Po 40 minutach, dzieci zmieniały rodzaj ćwiczeń. Po wysiłku przyszedł czas na pytania do mistrza świata. Jarosław Olech i Arkadiusz Staszewski opowiadali nie tylko o sportach siłowych ale o sprawach dotyczących każdego: o zdrowym odżywianiu oraz o codziennej porcji ruchu niezbędnej dla zdrowia.
Bezpłatne zajęcia z wielokrotnym mistrzem świata i Europy, sprawiły uczniom ogromną frajdę. Chłopcy zobaczyli że oprócz piłki nożnej i innych znanych dyscyplin, są różne i ciekawe formy aktywności fizycznej. Opiekunem dzieci z ramienia szkoły był Artur Góra.


 

Zdjęcia: (Fot.: A. Góra)

 

Poprawiony: piątek, 18 października 2013 13:54
 

Czy wiesz, że...

powst-styczna przestrzeni wieków mieszkańców dzisiejszych Krynek charakteryzowali się postawą patriotyczną? Brali oni czynny udział zarówno w Powstaniu Listopadowym jak i Styczniowym. Wieś była częstym miejscem postojów oddziałów. Serdeczność i pomoc ludności zostały podkreślone w pamiętnikach powstańczych.

elektronik sigara