Strona Główna Rezerwaty

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Bal absolwentów w Krynkach PDF Drukuj Email

   Dla gimnazjalistów był to bal pożegnalny. Po 20 latach funkcjonowania Gimnazjum zakończyło swoją działalność. Wśród gości zaproszonych na to wydarzenie była Pani Wójt Marzena Bernat, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Brody Tomasz Budzyń i Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Gminy Brody Dorota Grudnicka-Glina.
   Po okolicznościowych wystąpieniach wygłoszonych przez Dyrektora ZSP w Krynkach Grzegorza Księżaka, Panią Wójt oraz przedstawicieli uczniów i rodziców, a także po pięknym wykonaniu przez uczennicę Emilię Nowak utworu "Niech żyje bal", padła komenda "Poloneza czas zacząć".
   Absolwenci zaprezentowali swoje znakomite umiejętności taneczne. Taniec zrobił na wszystkich duże wrażenie i został nagrodzony gromkimi oklaskami.
   W dalszej części uroczystości Pani Wójt Marzena Bernat i Pan Dyrektor Grzegorz Księżak złożyli absolwentom gratulacje oraz najlepsze życzenia i wręczyli drobne upominki rzeczowe. Po części oficjalnej młodzież udała się na poczęstunek, po którym wszyscy bawili się przy muzyce DJ Matiego.

 


  

Poprawiony: wtorek, 18 czerwca 2019 17:01
 

Czy wiesz, że...

szlakowskaz-mprzez teren gminy Brody wytyczono i oznakowano łącznie ok 136 km szlaków turystycznych: pieszych i rowerowych?

elektronik sigara