Strona Główna Rezerwaty

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Biegacze LKB "Rudnik" podsumowali sportowy rok 2018 PDF Drukuj Email

    Wśród zaproszonych gości znaleźli się Wójt Gminy Brody Marzena Bernat, Członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego Mariusz Gosek, Członek Zarządu Powiatu Starachowickiego Jerzy Materek, Przewodniczący Rady Gminy w Brodach Janusz Adamus, Wiceprzewodniczący Rady Gminy w Brodach Tomasz Budzyń i Radny Andrzej Jagieła.

    Prezes LKB Sylwester Dudek omówił osiągnięcia sporowców, którzy startowali w 65 imprezach w Polsce i Europie i 380 razy zajmowali różne miejsca na podium. Wyróżniający się zawodnicy to Sylwester Lepiarz, medalista Mistrzostw Polski i uczestnik Mistrzostw Świata oraz Mistrzostw Europy, Bartosz Bernaciak, Krystian Ślifierz i Jakub Ciemięga. Klub był także organizatorem ważnych imprez sportowych, takich jak "XIX Międzynarodowy Bieg im. Stanisława Staszica", w którym uczestniczyło 350 zawodników i "II Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich", gdzie wystartowało 165 zawodników z całej Polski.

   Marszałek Województwa Świętokrzyskiego uznał te Mistrzostwa za najlepiej zorganizowaną imprezę sportową 2018 roku w województwie świętokrzyskim. Ludowy Klub Biegacza "Rudnik" istnieje od 1997 roku i z powodzeniem propaguje ideę czynnego sposobu spędzania wolnego czasu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Prezes Klubu Sylwester Dudek za swoje zaangażowanie został odznaczony przez Ministra Sportu "Brązową Odznaką za Zasługi dla Sportu". Podczas podsumowania zawodnicy zostali wyróżnieni dyplomami i pucharami, a goście w swych wystąpieniach gratulowali osiągnięć i życzyli jeszcze wielu wspaniałych sukcesów w przyszłości.

Fotorelacja na profilu FB Gminy Brody:
https://bit.ly/2HfTHqe
Poprawiony: środa, 13 marca 2019 07:18
 

Czy wiesz, że...

macieknajwiększym drzewem w gminie Brody jest dąb "Maciek". Owód jego pnia  wynosi aż 7 metrów!

elektronik sigara