Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Co ma wspólnego agroturystyka z edukacją?

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Co ma wspólnego agroturystyka z edukacją? PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
czwartek, 13 października 2011 06:48

agroedu-mOkazuje się, że te dwie sfery turystyki mogą istnieć w jednym miejscu. O tym nowym zjawisku będzie mowa na szkoleniu w Modliszewicach koło Końskich. Odbędzie się ono 4 listopada br. Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tworzeniem gospodarstw agroturystycznych z zagrodami edukacyjnymi.

Na szkolenie pod nazwą „Idea i zasady tworzenia agroturystycznego gospodarstwa edukacyjnego” zapraszamy głównie osoby posiadające gospodarstwa, w których można by zawrzeć elementy edukacyjne.  Na szkoleniu mogą skorzystać też doradcy rolni oraz nauczyciele. Spotkanie organizuje Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie  Oddział w Krakowie. Głównym celem seminarium jest upowszechnienie wśród mieszkańców wsi idei agroturystycznych  gospodarstw edukacyjnych, ogólne zapoznanie z zasadami ich funkcjonowania w Europie, oraz zachęcenie do podejmowania przedsięwzięć edukacyjnych na polskiej wsi.

Seminarium odbędzie się w  siedzibie  ŚODR w Modliszewicach 04. 11. 2011r. w godzinach 11.00 – 14.00. Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 października br. Ilość miejsc  ograniczona. Zgłoszenia przyjmują specjalistki ds. Przedsiębiorczości  Wiejskiego Gospodarstwa Domowego i Agroturystyki  w Powiatowych Zespołach  Doradczych ŚODR oraz  Dział Przedsiębiorczości  Wiejskiego Gospodarstwa Domowego i Agroturystyki ŚODR w Modliszewicach.

Kontakt:  Powiatowy Zespół Doradczy – Starachowice ul . Mrozowskiego 9 41 274-78-28 lub  ŚODR w Modliszewicach  tel: 041 372 22 84 do 86;

e- mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiony: czwartek, 13 października 2011 10:24
 

Czy wiesz, że...

grod2w Lubieni, na jednym ze wzgórz prawdopodobnie istniało kiedyś grodzisko. W 1363 r. wydano prawo lokacji wsi na prawie niemieckim. Zapewne osada rozwijała się bujnie skoro w 1440r. biskup Zbigniew Oleśnicki wystawił przywilej lokacji, na prawie magdeburskim - miasta Lubienia. Z nieznanych przyczyn lokacji nie zrealizowano.

elektronik sigara