Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Szkolenia dla bezrobotnych kobiet

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Szkolenia dla bezrobotnych kobiet PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
poniedziałek, 22 sierpnia 2011 06:53

kobieta-m Od 1 września, firma Serwis Kadr rozpoczyna realizację bezpłatnych szkoleń dla bezrobotnych  kobiet z gminy Brody. Zapraszamy panie na spotkania rekrutacyjne z doradcą zawodowym - P. Tomaszem Nowocieniem. Odbędą się one w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Brody w czwartek 25 sierpnia o godzinie 10:00. Kolejne zaplanowane są na 26, 29, 30 i 31 dnia sierpnia – także w urzędzie od godz. 10:00.

Projekt "Inicjatywa aktywizacji zawodowej Kobiet z gminy Brody" skierowany jest do kobiet z gminy Brody, które w chwili przystąpienia do projektu będą osobami pozostającymi bez zatrudnienia.  Jego uczestniczki będą zdobywać nowe umiejętności w ramach bezpłatnych szkoleń:

 • "Profesjonalny Sprzedawca"
  96 godz. (październik). Szkolenie obejmuje naukę obsługi kasy fiskalnej, zasad BHP, wykorzystania terminali płatniczych oraz technik sprzedaży, podstawy rachunkowości z wykorzystaniem programu do fakturowania. Każda Uczestniczka przejdzie również szkolenie „Minimum sanitarne”(HACCP). W ramach szkolenia zostaną również pokryte koszty wyrobienia książeczki zdrowia.
 • "Podstawy Księgowości z elementami kadr i płac w MŚP"
  120 godz. (wrzesień -październik). Celem szkolenia jest przygotowanie uczestniczek do pracy w działach i firmach księgowych i rachunkowych oraz kadrowo-płacowych. Kobiety zapoznają się z podstawowymi zagadnieniami dot. księgowości oraz kadr i płac, a także ze sposobami ich praktycznego zastosowania oraz z obsługą programu Płatnik.  Nauka korzystania z programów finansowych odbywać się będzie w Starachowicach, w jednym lokali Agencji Rozwoju Regionalnego (ul. Mickiewicza lub Świętokrzyska). Szczegółowe informacje uzyskają uczestniczki szkolenia.
 • "Własna działalność gospodarcza"
  Jednodniowe szkolenie dotyczące zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz możliwości pozyskania na ten cel środków Unijnych i z Funduszu Pracy. Szkolenie odbędzie się w listopadzie br. w Urzędzie Gminy Brody.

W ramach projektu, firma Serwis Kadr zwraca uczestniczkom szkoleń koszty dojazdu na zajęcia i powrotu ze szkoleń. Ponadto, uczestniczki zostaną objęte dodatkowymi formami wsparcia w postaci:

 • Warsztatów aktywizacji zawodowej w Urzędzie Gminy w Brodach
 • Spotkań integracyjno-motywacyjnych
 • Spotkania „Pozarolnicze inicjatywy lokalne” (Jego celem będzie zapoznanie z pozarolniczymi inicjatywami podjętymi przez lokalnych przedsiębiorców)

Zainteresowane osoby mogą kontaktować się z organizatorem szkoleń – Ostrowiec ul. Iłżecka 20 lub poprzez numer telefonu: 41 389 49 00.  Formularz Zgłoszeniowy jest do pobrania na stronie internetowej http://www.serwiskadr.pl/efsbrody.html . Należy go następnie przesłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem "Inicjatywa aktywizacji zawodowej Kobiet z gminy Brody ".

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki realizowany na podstawie umowy zawartej ze Świętokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego.

Poprawiony: wtorek, 23 sierpnia 2011 13:10
 

Czy wiesz, że...

szlakowskaz-mprzez teren gminy Brody wytyczono i oznakowano łącznie ok 136 km szlaków turystycznych: pieszych i rowerowych?

elektronik sigara