Strona Główna Ogłoszenia Darmowy program dla firm

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Darmowy program dla firm PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
poniedziałek, 13 czerwca 2011 13:22

lem-mWójt Gminy Brody oraz EPRD - Biuro Polityki Gospodarczej i Rozwoju Regionalnego, zapraszają na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców. Odbędzie się ono 22 czerwca br. o godz. 10:00, w Urzędzie Gminy Brody. Na spotkaniu, zostaną omówione możliwości pozyskiwania środków finansowych na rozwój przedsiębiorstw. Będzie także prezentacja programu komputerowego do zarządzania firmą. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma bezpłatny dostęp do tej aplikacji.

W programie przewidziana jest także dyskusja na temat przyszłych kierunków wsparcia przedsiębiorczości. Ze względu na to, że spotkanie oraz darmowy dla przedsiębiorcy dostęp do aplikacji, finansowany jest ze środków Unii Europejskiej, konieczne jest sporządzenie stosownej dokumentacji sprawozdawczej. Dla jej kompletności prosimy o zabranie z sobą na spotkanie kopii następujących dokumentów: dokument rejestracji w Gminie, dokument NIP, dokument Regon, oraz pieczątki firmowej.

Spotkanie, odbywające się w ramach projektu: „LEM - dyfuzja innowacji wśród MŚP",  będzie prowadzone przez uznanych na rynku specjalistów z zakresu przedsiębiorczości i pozyskiwania środków finansowych dla przedsiębiorstw. Przewidywany czas spotkania około 2 godzin. Spotkanie zakończy się otrzymaniem przez przedsiębiorcę certyfikatu ukończenia specjalistycznego szkolenia i kodów dostępu do aplikacji komputerowej.

Poprawiony: poniedziałek, 13 czerwca 2011 13:57
 

Czy wiesz, że...

powst-styczna przestrzeni wieków mieszkańców dzisiejszych Krynek charakteryzowali się postawą patriotyczną? Brali oni czynny udział zarówno w Powstaniu Listopadowym jak i Styczniowym. Wieś była częstym miejscem postojów oddziałów. Serdeczność i pomoc ludności zostały podkreślone w pamiętnikach powstańczych.

elektronik sigara