Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Zapraszamy na Dzień Dziecka!

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Zapraszamy na Dzień Dziecka! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
środa, 25 maja 2022 09:27

Plakat. Wszystkich zapraszamy na wspólne świętowanie Dnia Dziecka, na terenie Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Odbędzie sie ono 5 czerwca br od godz. 16:00. Będą występy wokalne, gry i zabawy dla wszystkich, konkursy z nagrodami i prezenty dla dzieci. Organizatorzy: Wójt Gminy Brody, Marzena Bernat, Centrum Kultury i Rekreacji w Brodach. Stowarzyszenie Profilaktyczno-Społeczne "Azyl" z Brodów.

Wszystkich zapraszamy na wspólne świętowanie Dnia Dziecka, na terenie Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Odbędzie się ono 5 czerwca br od godz. 16:00. Będą występy wokalne, gry i zabawy dla wszystkich, konkursy z nagrodami i prezenty dla dzieci. Na wydarzenie zaprasza: Wójt Gminy Brody, Marzena Bernat, Centrum Kultury i Rekreacji w Brodach, Stowarzyszenie Profilaktyczno-Społeczne "Azyl" z Brodów.

Film z ubiegłorocznego święta dzieci:

Poprawiony: środa, 25 maja 2022 09:48
 

Czy wiesz, że...

dyslokacjajednym z ciekawych zjawisk geologicznych w północnej części województwa świętokrzyskiego jest tzw. dyslokacja Wąchocko - Rudzka? Rzeka Kamienna niejako odgradza różne formy geologiczne. Prawy (południowy) brzeg rzeki stanowią utwory dolnego i środkowego triasu, natomiast wzdłuż lewego brzegu zalegają skały dolnej jury.