Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Wydawanie żywności dla osób w trudnych sytauacjach życiowych w lipcu

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Wydawanie żywności dla osób w trudnych sytauacjach życiowych w lipcu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
poniedziałek, 12 lipca 2021 08:47

zywnosc-azyl-MInformujemy, że wydawanie produktów żywnościowych odbywać się będzie w dniach 19 (poniedziałek), 20 (wtorek), 22 (czwartek) lipca. Odbiór żywności w godzinach 8.30-11.30 - do wyczerpania zapasów przy ulicy Starachowickiej 9 w Brodach, w siedzibie Stowarzyszenia Profilaktyczno-Społecznego AZYL.

Produkty pochodzą ze Świętokrzyskiego Banku Żywności w Ostrowcu Świętokrzyskim i przeznaczone są dla osób w trudnych sytuacjach życiowych. Odbiór żywności zgodnie z listą osób zakwalifikowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Ze względu na zagrożenie epidemiczne obowiązują środki zabezpieczające w postaci maseczek i rękawiczek. Wszyscy powinni posiadać własne torby na produkty. Podczas wydawania w pomieszczeniu będzie mogła przebywać jedna osoba odbierająca żywność.

 

Czy wiesz, że...

powst-styczna przestrzeni wieków mieszkańców dzisiejszych Krynek charakteryzowali się postawą patriotyczną? Brali oni czynny udział zarówno w Powstaniu Listopadowym jak i Styczniowym. Wieś była częstym miejscem postojów oddziałów. Serdeczność i pomoc ludności zostały podkreślone w pamiętnikach powstańczych.

elektronik sigara