Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Dofinansowanie do modernizacji gospodarstw rolnych

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Dofinansowanie do modernizacji gospodarstw rolnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
poniedziałek, 28 czerwca 2021 14:38

arimr-logo-dlugie-mPrzekazujemy informację Agencjii Rozwoju i Modrnizacji Rolnictwa dotyczącą możliwości składania wniosków o przyznanie wsparcia finansowego w ramach „Modernizacji gospodarstw rolnych". Przyjmowanie wniosków rozpoczęło się 21 czerwca i potrwa do 19 sierpnia 2021 roku.

Po raz pierwszy w tym samym terminie można składać wnioski o przyznanie pomocy dotyczące wszystkich obszarów wsparcia w ramach "Modernizacji gospodarstw rolnych", tj.: rozwój produkcji prosiąt (obszar A); rozwój produkcji mleka krowiego (obszar B); rozwój produkcji bydła mięsnego (obszar C); inwestycje związane z racjonalizacją technologii produkcji, wprowadzeniem innowacji, zmianą profilu produkcji, zwiększeniem skali produkcji, poprawą jakości produkcji lub zwiększeniem wartości dodanej produktu (obszar D) oraz nawadniania w gospodarstwie. Szczegóły dotyczące wsparcia w ramach Modernizacji gospodarstw rolnych znajdują się w informacji przygotowanej przez Agencję Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa, (rozmiar 256 kilobajtów) którą można pobrać w formacie PDF TUTAJ

Poprawiony: wtorek, 29 czerwca 2021 06:57
 

Czy wiesz, że...

kolo-wodnejuż w XVI wieku na rzece Kamiennej w Krynkach istniała zapora wodna? W1578r. funkcjonowały tu trzy koła wodne napędzające urządzenia hutnicze. Nie jest wykluczone, że  kuźnica realizowała szereg poważnych dostaw rządowych. Za te zasługi dzierżawca zakładu - Walenty Duracz został nobilitowany do stanu szlacheckiego.

elektronik sigara