Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Diagnoza potrzeb podmiotów publicznych w obszarze dostępności cyfrowej - zaproszenie do udziału w badaniu

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Diagnoza potrzeb podmiotów publicznych w obszarze dostępności cyfrowej - zaproszenie do udziału w badaniu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
poniedziałek, 21 grudnia 2020 11:10

Jesteśmy zespołem badawczym Centrum Badawczo-Rozwojowego Biostat. Obecnie na zlecenie Centrum GovTech przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów prowadzimy badanie pt. „Diagnoza potrzeb podmiotów publicznych w obszarze dostępności cyfrowej". Badanie dotyczy zapotrzebowania jednostek administracji publicznej i samorządu terytorialnego na szkolenia w formie e-learningu, poświęcone dostępności cyfrowej oraz funkcje wbudowane w projektowane szablony stron internetowych. Badanie adresowane jest do osób, które są odpowiedzialne za tworzenie i publikowanie treści na stronie internetowej lub w mediach społecznościowych podmiotów publicznych, niezależnie od tego, czy tworzą je osobiście, czy też zlecają ich wytworzenie na zewnątrz. Jeżeli nie jest Pan(i) taką osobą, proszę o przekierowanie niniejszej wiadomości do odpowiedniego pracownika.

W ramach prowadzonego badania, zwracamy się z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej m.in.: rodzaju treści, jakie publikują Państwo na stronach internatowych, używanych do publikacji narzędzi informatycznych, potrzeb osób niepełnosprawnych w zakresie dostępności cyfrowej oraz interesujących Państwa szkoleń e-learningowych. Szacowany czas wypełnienia ankiety nie powinien przekraczać 20 minut.

Jeżeli już uzupełnił/a Pan/i swój kwestionariusz - prosimy o zignorowanie tej wiadomości.

Wyniki badania zostaną wykorzystane wyłącznie do celów badawczych, a Państwa odpowiedzi zostaną zaprezentowane w sposób zbiorczy, bez możliwości identyfikacji respondentów i poszczególnych podmiotów.

W celu wypełnienia ankiety, należy wybrać poniższy przycisk:
Przejdź do ankiety
https://cati.ecrf.biz.pl/survey/survey/index/id/1533/form_id/1533/?code=MG3PKs7E6eAhX9jy

Ankietę można wypełnić do 11.01.2021 r.

Do niniejszej wiadomości dołączamy list intencyjny podpisany przez przedstawicieli Centrum GovTech przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

List intencyjny

W przypadku jakichkolwiek pytań/wątpliwości/uwag dot. kwestionariusza, proszę o kontakt z następującymi osobami:

Opiekunowie badania z ramienia Wykonawcy badania (Centrum Badawczo-Rozwojowe BIOSTAT):

Bartosz Olcha, tel: 666 069 831, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Anna Ćwikła, tel: 508 997 788, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dziękujemy za poświęcony czas.

 

Czy wiesz, że...

pudlingarniaw 1843 roku, w zakładzie metalurgicznym - tzw. pudlingarni oraz walcowni w Brodach pracowało 60 robotników? W ciągu roku przetapiano tu ok. 2 600 ton żelaza handlowego.

elektronik sigara