Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Deindustrializacja a ścieżki rozwoju gmin - praca doktorska

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Deindustrializacja a ścieżki rozwoju gmin - praca doktorska PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
piątek, 18 grudnia 2020 14:23

Przypominamy o prośbie dotyczącej pomocy w realizacji badania naukowego, związanego z pracą doktorską realizowną przez panią Magdalenę Cybulską, doktorantkę Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych. Tematyką pracy jest wpływ procesu deindustrializacji i przemian w wyniku transformacji ust społeczno-gospodarczy gmin.

Jednym z etapów badania jest ankieta przeprowadzana wśród władz lokalnych. Jej celem jest poznanie różnych aspektów funkcjonowania gminy oraz zarządzania jej rozwojem. Przedmiotem głównego zainteresowania są gminy, które doświadczyły procesu likwidacji przemysłowego przedsiębiorstwa państwowego. Spersonalizowane ankiety są dostępne w upublilkowanej wcześniej wiadomości, która znajduje się pod linkiem: 
http://www.brody.info.pl/component/content/article/1-aktualnosci/4205-deindustrializacja-a-sciezki-rozwoju-gmin-magdalena-cybulska-badania-naukowe-rozprawa-doktorska-uw-gmina-brody-powiat-starachowicki.html
Pani Magdalena Cybulska będzię niezmiernie wdzięczna za czas poświęcony na wypełnienie kwestionariusza. Prosi o przesłanie go do 21.12.2020 roku na jej adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Kolejnym etapem badania jest przeprowadzenie wywiadów pogłębionych z osobami pamiętającymi proces upadku państwowych zakładów przemysłowych lub zaangażowanymi w późniejsze działania mające na celu poprawę sytuacji społeczno-gospodarczej gminy. Jeśli to możliwe, przy okazji wypełniania kwestionariusza ankiety, bardzo proszę o ewentualne wskazanie osób, do których mogłabym się w tej sprawie zwrocie. Pozostając z szacunkiem, serdecznie dziękuję za pomoc w realizacji badania.
Życzę Spokojnych, Pogodnych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia,
Magdalena Cybulska

Poprawiony: piątek, 18 grudnia 2020 14:54
 

Czy wiesz, że...

powst-styczna przestrzeni wieków mieszkańców dzisiejszych Krynek charakteryzowali się postawą patriotyczną? Brali oni czynny udział zarówno w Powstaniu Listopadowym jak i Styczniowym. Wieś była częstym miejscem postojów oddziałów. Serdeczność i pomoc ludności zostały podkreślone w pamiętnikach powstańczych.

elektronik sigara