Strona Główna Ogłoszenia Spotkanie dla przedsiębiorców

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Spotkanie dla przedsiębiorców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura, Tatiana Wójcik   
wtorek, 03 grudnia 2019 10:53

popytowy-system-innowacji-logoM-strona 
  Informujemy, że Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego - Departament Inwestycji i Rozwoju, Oddział ds. Innowacji i Transferu Wiedzy realizuje projekt „Popytowy System Innowacji - rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze".

   W projekcie przewidziano zastosowanie popytowego schematu w realizacji usług doradczych przez IOB i uczelnie wyższe i przekazanie na ten cel voucherów dla MŚP, którzy wg. zapotrzebowania w swojej firmie i profilu jej działalności sami wybierają pakiet usług doradczych oraz jednostkę, która będzie to w stanie dla nich rzetelnie zrealizować.

   W związku z ogłoszeniem drugiego naboru dla przedsiębiorców na udzielenie voucherów na usługi doradcze zapraszamy na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców z powiatów skarżyskiego, starachowickiego, ostrowieckiego oraz koneckiego poświęcone możliwościom skorzystania ze wsparcia.

  W ramach konkursu przewidziano dofinansowanie na dwa rodzaje usług: usługi standardowe takie jak opracowanie strategii marketingowej czy doradztwo prawno- podatkowe związane z rozwojem przedsiębiorstwa na rynku oraz usługi specjalistyczne typu audyt technologiczny, audyt innowacyjności, usługi w zakresie ochrony własności intelektualnej. Przedmiotowe spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 5 grudnia br. w godzinach 10.00 - 13.00 w sali konferencyjnej Hotelu Komes, ul. Legionów 130, Skarżysko - Kamienna. Celem prawidłowej organizacji prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 3 grudnia br. na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. bądź telefonicznie pod nr tel. 41 342 18 98.

W załączniku do pobrania informacja dotycząca tego spotkania w formacie pdf.
Kliknij aby pobrać załącznik.Poprawiony: wtorek, 03 grudnia 2019 12:14
 

Czy wiesz, że...

kapl-dziurkatastrofalna powódż w 1903r. zniszczyła tamę i wszystkie urządzenia fabryczne w Brodach? Jedną z Konsekwencji kataklizmu był rozwój chorób, w tym malarii. Miejscowa legenda głosi, że epidemię powstrzymała interwencja św. Jana Nepomucena, którego figurę umieszczono w kapliczce we wsi Dziurów. Imię świętego nosi jedna z ważniejszych ulic tej miejscowości.

elektronik sigara