Strona Główna Ogłoszenia Zdobądź rolnicze wykształcenie

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Zdobądź rolnicze wykształcenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
piątek, 18 stycznia 2019 12:49

rolnictwo-kurs-chwalowiceCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach prowadzi nabór na kurs dla dorosłych mający na celu zdobycie kwalifikacji rolniczych. Najprawdopodobniej jest to najbliższa jednostka, która prowadzi takie szkolenia.

Prowadzone będą następujące kursy: rolnik, w zakresie R.3 prowadzenia produkcji rolniczej  oraz technik rolnik R.16 organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej.

Zajęcia na kursach rozpoczynają się od lutego 2019r. Nauka na kursie prowadzona jest w formie zaocznej, bezpłatnie, na zjazdach sobotnio-niedzielnych, trwa cztery semestry. Kursy te dają wykształcenie rolnicze, które uprawnia do zakupu ziemi, skorzystania ze środków unijnych, dopłat na młodego rolnika lub modernizację gospodarstw rolnych. Uprawniają także do prowadzenia produkcji rolniczej, zarządzania gospodarstwem rolnym, obrotem artykułami rolnymi i świadczeniem usług rolniczych.

Więcej informacji: http://www.ckuchwalowice.pl

Poprawiony: piątek, 18 stycznia 2019 13:51
 

Czy wiesz, że...

oltarz-ofiarjeden z olbrzymich głazów w rezerwacie "Skały w Krynkach", według miejscowej legendy służył za ołtarz ofiarny?

Podobno niejaki Gutan składał tam krwawe ofiary bogowi Krynosowi.

elektronik sigara