Zostań kierowcą zawodowym Drukuj
Wpisany przez Rajmund Gębura   
wtorek, 13 listopada 2018 16:18

   ciezarowka-1   W ramach realizowanego przez TOM Tomasz Molendowski projektu "Kierowca zawodowy - nowe kwalifikacje do zdobycia", osoby dorosłe z terenu Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego (osoby, które uczą się/pracują i/lub zamieszkują na terenie KOF), które z własnej inicjatywy będą zainteresowane zdobyciem nowych kwalifikacji jako kierowca samochodu ciężarowego, będą miały możliwość zdobycia kompletu uprawnień do wykonywania pracy kierowcy zawodowego (kat C, C+E prawa jazdy oraz kwalifikacja wstępna przyspieszona-przewóz rzeczy).

 
   W dniach 08.11.2018-19.11.2018 prowadzony będzie nabór do II grupy szkoleniowej (15-osobowej) w bloku C (kat C, C+E prawa jazdy oraz kwalifikacja wstępna przyspieszona-przewóz rzeczy).

  Pierwszeństwo w rekrutacji przysługuje osobom, które ukończyły 50 rok życia oraz osobom z wykształceniem na poziomie co najwyżej ISCED 2 (gimnazjalne) włącznie.
W załączeniu poniżej do pobrania plik w formacie pdf zawierający informację o naborze oraz projekcie.

-Kliknij aby pobrać załacznik.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 -2020, Poddziałanie 8.5.4 Kształcenie ustawiczne – ZIT Edukacja formalna i pozaformalna osób dorosłych.

Poprawiony: wtorek, 13 listopada 2018 16:40