Strona Główna Ogłoszenia Zapraszamy na spotkanie informacyjne

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Zapraszamy na spotkanie informacyjne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
wtorek, 02 października 2018 08:17

czyste powietrze-M    W poniedziałek 8 października o godzinie 18.00 w świetlicy Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Brodach, przy ulicy Radomskiej 34 odbędzie się spotkanie informacyjne w ramach programu "Czyste powietrze".

    Będzie to jedno ze spotkań z mieszkańcami, które organizowane są przez Ministerstwo Środowiska w gminach na terenie całej Polski. Resort chce w ten sposób przekazać uczestnikom precyzyjne informacje w jaki sposób można uzyskać środki z programu priorytetowego „Czyste Powietrze" i jak prawidłowo ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizacje budynków oraz wymianę przestarzałych pieców.

    Podstawowym celem programu jest poprawa efektywności energetycznej istniejących zasobów mieszkalnych budownictwa jednorodzinnego oraz zdecydowane zmniejszenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery z funkcjonujących i nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Inicjatywna skierowana jest w szczególności do właścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych bądź realizujących plan budowy jednorodzinnego budynku mieszkalnego - wsparcie finansowe gruntownej termomodernizacji budynku oraz wymiany lub zakupu i montażu niskoemisyjnych źródeł ciepła.

 

   W załącznikach poniżej znajdują się do pobrania materiały informacyjne dotyczące programu "Czyste powietrze".
Kliknij aby pobrać załącznik 1.
Kliknij aby pobrać załącznik 2.
Kliknij aby pobrać załącznik 3.
Kliknij aby pobrać zalącznik 4.

 

Poprawiony: piątek, 05 października 2018 08:26
 

Czy wiesz, że...

dyslokacjajednym z ciekawych zjawisk geologicznych w północnej części województwa świętokrzyskiego jest tzw. dyslokacja Wąchocko - Rudzka? Rzeka Kamienna niejako odgradza różne formy geologiczne. Prawy (południowy) brzeg rzeki stanowią utwory dolnego i środkowego triasu, natomiast wzdłuż lewego brzegu zalegają skały dolnej jury.

elektronik sigara