Strona Główna Ogłoszenia Zapraszamy na konferencję

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Zapraszamy na konferencję PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura, Piotr Korpysz   
czwartek, 16 sierpnia 2018 12:36

osrodek-prom-sandomierz   Przekazujemy zaproszenie na konferencję "Rozwój lokalnych produktów z zastosowaniem innowacyjnych metod przetwórstwa i dystrybucji z udziałem partnerskiej współpracy interesariuszy". Realizatorem projektu jest Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości prowadzący Inkubator przetwórczy w Dwikozach.

    Zapraszamy producentów rolno-ogrodniczych, przedsiębiorców związanych z branżą rolno - spożywczą (w tym właścicieli obiektów gastronomicznych, gospodarstw agroturystycznych itp.), oraz przedstawicieli samorządów, organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, Kół Gospodyń, LGD), instytucji doradczych i naukowych. Konferencja odbędzie się w dniach 28 - 29 sierpnia 2018 r. w Dwikozach („Dwór Dwikozy"). Program konferencji obejmuje cztery bloki tematyczne:

1. Technologie przyszłości w przetwórstwie owoców i warzyw. Innowacyjne rozwiązania;
2. Nowoczesny marketing produktów lokalnych. Wykorzystanie nowych technologii w celu dotarcia do
klienta;
3. Inkubatory przetwórcze, ich znaczenie we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań i wzbogacaniu oferty
lokalnych produktów. Różne modele funkcjonowania;
4. Idea partnerskiej współpracy/tworzenie grup operacyjnych i rola w kreowaniu i wdrażaniu innowacji.

   W drugim dniu konferencji odbędą się także wizyty terenowe u lokalnych producentów/przetwórców (Inkubator przetwórczy w Dwikozach, winnica, producent serów). Planowane w projekcie działania (konferencja, wyjazd studyjny) mają na celu aktywizację mieszkańców z terenów wiejskich, zachęcanie ich do współpracy i inspirowanie do rozwoju przedsiębiorczości w zakresie lokalnego przetwórstwa. Wdrażanie i upowszechnianie innowacyjnych rozwiązań dotyczących przetwórstwa i dystrybucji lokalnych produktów oraz inicjowanie i wspieranie współpracy partnerskiej prowadzącej do zbudowania modelowego zawiązania współpracy (grupy operacyjnej) producentów, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, instytucji doradczych, jednostek naukowych i innych podmiotów branży rolno - spożywczej, kreujących innowacje.
   Do udziału zapraszamy producentów rolno-ogrodniczych, przedsiębiorców związanych z branżą rolno - spożywczą (w tym właścicieli obiektów gastronomicznych, gospodarstw agroturystycznych itp.), oraz przedstawicieli samorządów, organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, Kół Gospodyń, LGD, grup nieformalnych), jednostek doradczych i naukowych. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa poprzez odesłanie znajdującej się w załączniku karty zgłoszeniowej (najpóźniej) do dnia 21 sierpnia br. na nr fax (015) 833 34 60 lub e-mailem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   lub telefonicznie (015) 833 34 00.
   Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, uczestnicy mają zapewnione noclegi, wyżywienie i materiały szkoleniowe - dojazd na własny koszt. Udział w konferencji będzie jednym z kryteriów premiujących zakwalifikowanie się do kolejnego etapu projektu, jakim jest wyjazd studyjny.
   W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z sekretariatem projektu tel. 15 833 34 00 lub kierownikiem projektu Piotrem Korpyszem tel. 15 833 34 04.

W załącznikach poniżej znajdują się do pobrania program konferencji i karta zgłoszenia uczestnictwa.

- Kliknij aby pobrać program konferencji.
- Kliknij aby pobrać karte zgłoszenia uczestnictwa.

 

 

 

 

 

Poprawiony: piątek, 17 sierpnia 2018 06:54
 

Czy wiesz, że...

pudlingarniaw 1843 roku, w zakładzie metalurgicznym - tzw. pudlingarni oraz walcowni w Brodach pracowało 60 robotników? W ciągu roku przetapiano tu ok. 2 600 ton żelaza handlowego.

elektronik sigara