Strona Główna Ogłoszenia III Międzynarodowe Forum Inwestycyjne

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

III Międzynarodowe Forum Inwestycyjne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
piątek, 03 sierpnia 2018 10:01

forum-skarzysko-logo   Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w III Międzynarodowym Forum Inwestycyjnym w Skarżysku - Kamiennej. Celem Forum jest prezentacja potencjału inwestycyjnego i gospodarczego w kręgach międzynarodowych oraz wykreowanie platformy współpracy między przedsiębiorstwami z różnych państw

(m.in. Ukraina, Wietnam, Włochy, Kanada, USA, Polska), która pozwoli na zwiększenie zagranicznych inwestycji bezpośrednich w naszym regionie. W ramach III Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego zaprezentowany zostanie rosnący potencjał miast i gmin województwa świętokrzyskiego oraz regionalnych i lokalnych przedsiębiorców, kapitał ludzki i potencjał logistyczny.

   Dzięki współpracy z ważnymi partnerami zagranicznymi Forum to idealne miejsce do nawiązania wartościowych kontaktów zawodowych i spotkania cenionych ekspertów z branż istotnych z punktu widzenia prowadzenia biznesu i zarządzania (finanse, strategia budowania przewagi konkurencyjnej, marketing itp.). Uczestnikami Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego są przedstawiciele zagranicznych i krajowych podmiotów reprezentujących przedsiębiorstwa, administrację publiczną, sektor bankowy oraz organizacje pozarządowe. Organizowane są również spotkania B2B, pozwalające nawiązać nowe i ciekawe kontakty biznesowe.

   W związku z powyższym udział w III Międzynarodowym Forum Inwestycyjnym w Skarżysku - Kamiennej będzie stanowił znakomitą okazję do wymiany doświadczeń oraz nawiązania ciekawych kontaktów gospodarczych. Udział oraz prezentacja oferty handlowej są całkowicie bezpłatne. Dla przedsiębiorców dodatkowo oferowane będą bezpłatnie miejsce wystawiennicze w trakcie Forum oraz reklamę w wydawnictwach związanych z Forum i w mediach lokalnych i regionalnych. Ze względów organizacyjnych prosimy  o udzielenie odpowiedzi dotyczącej uczestnictwa do dnia 24 sierpnia 2018 roku na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Rejestracja poprzez stronę internetową www.mfi.skarzysko.pl.

Zarejestrowanie uczestnictwa jest bardzo istotne, gdyż umożliwi sprawną organizację wydarzenia. W załączniku poniżej znajduje się ramowy program III Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego w Skarżysku - Kamiennej oraz oficjalne zaproszenie na wydarzenie.

 

Kliknij tutaj aby pobrać załącznik.

 

Poprawiony: piątek, 03 sierpnia 2018 11:53
 

Czy wiesz, że...

w latach 1919-1954 wsie na naszym terenie należały do gminy Styków z siedzibą w Starachowicach? W 1952 roku gmina składała się z 12 gromad: Brody, Budy, Brodzkie, Dziurów, Jabłonna, Kuczów, Lipie, Lubienia, Michałów, Ruda, Skała, Styków i Styków Kolonia.

elektronik sigara