Strona Główna Ogłoszenia I Manewry Sportowo - Obronne

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

I Manewry Sportowo - Obronne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mirosław Siedlak, Rajmund Gębura   
wtorek, 17 kwietnia 2018 13:35

Manewry-obronne-plakatM     Zapraszamy pięcioosobowe patrole młodzieżowe z III klas gimnazjów i ze szkół średnich -wraz z pełnoletnimi opiekunami- do udziału w I Manewrach Sportowo - Obronnych, które odbędą się w dniach 27-29 kwietnia.

   Celem imprezy jest sprawdzenie i poszerzenie wiedzy dotyczącej technik survivalowych takich jak: terenoznawstwo, popularyzacja i promocja strzelectwa rekreacyjnego, pionierka, łączność, sprawdzenie umiejętności logicznego myślenia i skoordynowanego działania w grupie, integracja środowisk.
   Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie byłych żołnierzy REZERWA w Starachowicach (KRS 0000692883) oraz 100 Obronna Drużyna Harcerska "Wataha". W manewrach mogą wziąć udział patrole zrzeszone w różnych stowarzyszeniach, szkołach, klubach itp. Koszt uzestnictwa wynosi 50 złotych. Termin zgłoszenia upływa 20 kwietnia. Patronat nad imprezą sprawuje Liga Obrony Kraju, ZEC Starachowice, ZDZ Starachowice, Ochrona "Cerber".
Wszelkich informacji udziela Komendant I Manewrów Sportowo - Obronnych Mirosław Siedlak tel. 728 362 837, mail. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


W załacznikach poniżej znajdują sie do pobrania: Regulamin, scenariusz i plakat I Manewrów Sportowo - Obronnych.

- Kliknij aby pobrać regulamin manewrów

- Kliknij aby pobrać scenariusz manewrów

- Kliknij aby pobrać plakat manewrów

Poprawiony: wtorek, 17 kwietnia 2018 14:35
 

Czy wiesz, że...

skwrnad brzegiem Zalewu Brodzkiego rozciągają się warte odwiedzenia "Skały w Rudzie". Na jednym z bloków skalnych rośnie brzoza, z korzenia której wyrastają cztery pnie. Według lokalnej tradycji każda panna, która usiądzie na tym drzewie na pewno dobrze wyjdzie za mąż. Zapraszamy do sprawdzenia tej legendy! Więcej informacji: link

elektronik sigara