Strona Główna Ogłoszenia Pomoc finansowa dla branży turystycznej

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Pomoc finansowa dla branży turystycznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marzena Staryczenkow   
poniedziałek, 04 grudnia 2017 13:30

logo-wschodnia-turystyka-minBank Gospodarstwa Krajowego wkrótce uruchomi pierwsze pożyczki w ramach projektu „Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka". Trafią one do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność w branży turystycznej oraz okołoturystycznej działających na terenie Polski Wschodniej.

Kredyty udzielane są ze środków Ministra Rozwoju i Finansów. Maksymalna ich wartość wynosi 500 tyś. zł. Udzielane będą na warunkach korzystniejszych niż rynkowe, na okres pięciu lat. Na szczególne preferencje mogą liczyć Miejsca Przyjazne Rowerzystom Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo oraz młode przedsiębiorstwa do dwóch lat działalności. Pożyczki będą udzielane m. in. na inwestycje w obiekty noclegowe, zwiększanie jakości i standardu świadczonych usług, budowę i rozwój infrastruktury rekreacyjno-sportowej i uzdrowiskowej. Mogą ją otrzymać także osoby zajmujące się rękodziełem i rzemiosłem, firmy sprzedające żywność ekologiczną, produkty tradycyjne i regionalne. Aby otrzymać kredyt należy zgłosić się do instytucji finansujących. W województwie świętokrzyskim jest to konsorcjum ECDF S.A. z Mega Sonic S.A.
Przedsiębiorców zainteresowanych wsparciem zapraszamy na spotkanie informacyjne 7 grudnia
2017 r. o godz. 11:00 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach (ul. ks. Piotra Ściegiennego 2). Zgłoszenia prosimy kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Dodatkowe informacje na temat instrumentu Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka można znaleźć na stronach internetowych Ministerstwa Rozwoju i Banku Gospodarstwa Krajowego, a także ww. instytucji finansującej.

Poprawiony: poniedziałek, 04 grudnia 2017 15:35
 

Czy wiesz, że...

kapl-dziurkatastrofalna powódż w 1903r. zniszczyła tamę i wszystkie urządzenia fabryczne w Brodach? Jedną z Konsekwencji kataklizmu był rozwój chorób, w tym malarii. Miejscowa legenda głosi, że epidemię powstrzymała interwencja św. Jana Nepomucena, którego figurę umieszczono w kapliczce we wsi Dziurów. Imię świętego nosi jedna z ważniejszych ulic tej miejscowości.

elektronik sigara